Mladík, který zaujal pozornost televizního diváka příběhem o tom, jak své babičce ukradl řetízek, a poté svá slova mírnil tím, že vlastně řetízek dal do jiného hrníčku, není rozhodně hochem, který by byl slušňák, přestože tak na první pohled může působit.

Pro své sousedy představuje totiž noční můru! Zápach marihuany po celém domě, zpívání z okna v opilosti a celkově podivínské chování jsou takřka ničím proti tomu, co se redaktoři o Pavlovi dozvěděli od sousedů! A co se tedy všechno stalo?

Když jsme s Pavlem Burešem domlouvali reportáž, byl do telefonu velmi ochotný. Po příjezdu na domluvené místo – k němu před dům – ale začal slavný mladík z Pohlreichova pořadu ignorovat dohodu. A přestal reagovat na hovor i SMS zprávy. Ovšem z okna bytu, v němž se svým otcem žije, nás začal „šmírovat“. Nakonec po našem odjezdu se dožadoval našeho návratu s tím, že půjde před barák a poskytne rozhovor. Když se tak stalo dvakrát a dvakrát nepřišel, měli jsme jasno, že Pavel je skutečně trošku jiný.

Nakonec nám ochotně o Pavlu Burešovi poskytli pár slov sousedi, kteří si o něm myslí, že je to „magor“. „Není normální. V noci opilý zpívá z otevřeného okna. Po domě je cítit zápach marihuany…,“ řekla nám jedna ze sousedek. Další byla stejného názoru a přidala opravdu pikantní zážitek. „Je na hlavu. On třeba dělá to, že se postaví do okna a onanuje. Viděla jsem ho jednou a byla jsem v šoku,“ prozradila nám druhá sousedka o mladíkovi, který "se proslavil tím, že "dal řetízek do jiného hrnečku..

Jenže působení v televizním gastropořadu, onanování před sousedy v okně a opilecké zpívání není rozhodně vším, čím se v Pavel Bureš proslavil. Sledujte portál eXtra.cz, přineseme pokračování exkluzivní reportáže o mladíkovi, na kterého dodnes nemůže zapomenout ani slavný kat českého pohostinství Zdeněk Pohlreich.