Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Kdo platí youtubera Mike Pána? Přiznal, že na Babiše ho poslala politická strana!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 13 fotografií
Provokatér a youtuber Mike Pán před pár dny odhalil svou marketingovou kampaň mířící proti Andreji Babišovi a jeho elektronické evidenci tržeb. Nejprve fingoval nehodu, poté, že je ve vazbě a následně, když jeho kampaň eXtra.cz odhalilo, přiznal, že šlo o účelovou věc.

Mike ve své kampani tvrdí, že jeho iniciativa je čistě morální a občanská... Jenže opět jeho slova, zdá se, nesedí jako prdelka na hrnci Oblíbený provokatér eXtra.cz totiž naznačil, že jde o kampaň, za kterou stojí politická strana. "Politicky mířené to je, zároveň jde o marketing na naše pojištění. V tom videu, které rozkrylo, že šlo o marketingový záměr, jasně říkám, že Babiš bude premiérem," řekl eXtra.cz slavný youtuber.

A komu má kampaň pod hlavičkou známého provokatéra městských strážníků pomoct? Podle našich informací se jedná o jednu velkou politickou stranu. Sám Mike ale popírá, že by za tím byly peníze. "Nikdo nám nedal ani korunu. Nejsou za tím peníze z politické strany. Jde opravdu jen o občanskou aktivitu," dodal Mike.

Zda jeho slovům věřit, či nikoliv, o tom si musí udělat obrázek každý sám Nicméně je důležité si uvědomit, že Mike už v minulosti do kamery bez problémů lhal. A že by něco dělal zadarmo?

Související články

Další články