Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Exkluzivně: Kdo nahradí těhotnou Evu Perkausovou? Pohledná blondýnka s bohatými zkušenostmi

Evu Perkausovou nahradí Soňa Porupková.
Zdroj: Se souhlasem S. Porupková, Prima, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Náhrada

Redakce eXtra.cz exkluzivně zjistila, kdo na Primě nahradí pohlednou moderátorku Evu Hecko Perkausovou (28), která kvůli těhotenství dočasně končí v pozici moderátorky. Nové místo vedle Romana Šebrleho zaujme blonďatá moderátorka Soňa Porupková.

Moderátorka Eva Hecko Perkausová moderuje s Romanem Šebrlem relaci Hlavní zprávy na CNN Prima News. Kvůli pokročilému těhotenství už ale musí skončit. „Je na čase se rozloučit, nerada bych porodila v přímém přenosu,“ prozradila Blesku Perkausová, která čeká chlapečka.

Od moderátorského pultíku se mi bude na dočasnou dobu odcházet s těžkým srdcem, přece jen hlásit Hlavní zprávy, to je práce, která mě naplňuje a dobíjí mi baterky, což teď budu potřebovat víc než kdy jindy,“ dodala.

O náhradě je jasno

Televize Prima přemýšlela, kdo zaujme její místo, na výběr měla několik kandidátek. Jmenovitě to mohly být Gabriela Soukalová, Markéta Fialová nebo Soňa Porupková. Jak zjistila redakce eXtra.cz, místo vedle Romana Šebrleho nakonec zaujme poslední zmiňovaná Soňa Porupková.

Ta více než osm let pracovala ve zpravodajství České televize. Pro ČT24 připravovala a moderovala pořad @online, který se věnoval trendům na internetu, kyberhrozbám, novým technologiím a startupům. Nějakou dobu moderovala s Liborem Boučkem i relaci Nový den na CNN Prima News.

Související články

Další články