Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Exkluzivně: Karel Janeček a Mariem Mhadhbi se rozvedli! Lilii jsem to tajil a pak jí to dal jako dárek

Exkluzivně: Karel Janeček a Mariem Mhadhbi se rozvedli! Lilii jsem to tajil a pak jí to dal jako dárek
Zdroj: Archiv K. Janečka
+ Dalších 8 fotografií
víme první
Podnikatel a mecenáš Karel Janeček (46) učinil důležitý krok k tomu, aby si v budoucnu mohl za manželku vzít politoložku a ceremonialistku Lilii Khousnoutdinovou (32). Na konci května se český miliardář rozvedl s matematičkou Mariem Mhadhbi (36). Janeček v rozhovoru pro eXtra.cz uvedl, že rozvod dal současné partnerce Lilii jako dárek.

Exkluzivní informace portálu eXtra.cz potvrdil sám Janeček. "Je to tak. Rozvod proběhl oficiálně 28. května. Na tom je nádherné to, že je to přesně datum narození Isabelky (dcera, kterou má Janeček se současnou partnerkou Lilií Khousnoutdinovou). Takže to byl úžasný dárek od naší malé Isabelky. A je to taky 21 dní před narozením Lilie, takže to je další hezké propojení," uvedl Janeček, pro kterého mají určitá čísla zásadní význam.

"Já ani ona jsme u soudu fyzicky nebyli, proběhlo to přes advokáty. Bohužel si nemyslím, že vztahy se nyní uklidní. Já to ani nechci nějak blíže komentovat. Nevypadá to, že v dohledné době to bude lepší. Možná v budoucnu, pokud by se nějakým zásadním způsobem omluvila. My spolu vůbec nekomunikujeme, tak ani nevím, co to pro ni znamená. Pro mě to byl šťastný den – nejen kvůli narození mé dcerušky. Nejdříve jsem o rozvodu doma nemluvil a pak to oznámil Lilii jako dárek k narozeninám. A překvapení se skvěle povedlo," dodal Janeček, pro kterého tak končí jedna etapa jeho života. Již dříve uvedl, že s Lilií Khousnoutdinovou plánují svatbu, která by se měla uskutečnit v roce 2021.

Brali se ve vrtulníku

Karel Janeček (46) si Mariem Mhadhbi, která pochází z Tuniska, vzal v květnu 2015. Možná si pamatujete na velmi netradiční obřad. Janeček a Mhadhbi si řekli ano ve vrtulníku ve výšce 1221 metrů nad mořem. To bylo symbolické už jen z toho důvodu, že číslo 21 má pro Janečka magický význam.

Manželům se narodil syn Yanis a Janeček později přiznal, že právě kvůli těhotenství si Mariem vzal. Pokud by nebyla svatba, chtěla jít matematička na potrat. "Nikdy jsem si ji nechtěl brát. Byli jsme dohodnuti, že budeme žít spolu a mít děti. Když otěhotněla, trvala na sňatku, jinak by bývala šla na interrupci. Mariem jsem o ruku nežádal. Ji jsem si vzal, abych zachránil život svého syna," uvedl podnikatel v minulosti.

Boj o syna

Pár později prožil velmi bouřlivé období a Janeček v současné době bojuje o to, aby mohl svého syna vídat. Mariem se snaží pouto mezi Yanisem a otcem zpřetrhat - psali jsme zde Rozvod byl komplikovaný, Janeček o konci vztahu informoval již v roce 2018. Francouzské soudy pak řešily péči o syna a český soud pak samotný rozvod.

DALŠÍ INFORMACE O KARLOVI JANEČKOVI NAJDETE ZDE.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy