Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Exkluzivně: Karel Gott bude pohřben na Malvazinkách, Ivana konečně vybrala místo

Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
Hrob
Co vdova po pěvecké legendě Karlu Gottovi (†80) avizovala, se naplnilo. A Mistrovi fanoušci se konečně dočkají, že se budou moct poklonit jeho památce na hřbitově na Malvazinkách.... Redakce eXtra.cz získala exkluzivní informace, že Ivana Gottová (43) zakoupila místo.

Když Ivana Gottová oznámila, že Mistr bude mít hrob na Malvazinkách, začalo ho mnoho lidí hledat. „Denně dostanu deset až patnáct dotazů, kde je hrob pana Gotta. Ale dnešní den je opravdu rekordní,“ řekl nedávno eXtra.cz správce hřbitova.

Ani na Dušičky nebylo jasné, zda Karel Gott skutečně bude mít hrob na hřbitově, který Ivana Gottová avizovala. „Nevím, jak se rozhodla paní Gottová a jestli zde vůbec hrob Karla Gotta bude. Ale hodně lidí je zklamáno, že hrob Karla Gotta nenašli, takže si tady kupují květiny a svíčky a odcházejí na Bertramku, kde se chtějí poklonit jeho památce. Bylo to asi 20 až 30 lidí,“ řekl eXtra.cz před několika týdny muž z vrátnice.

Hrob na Malvazinkách bude

Teď se vše konečně změnilo. A redakce eXtra.cz získala exkluzivní informaci, že Ivana Gottová se se správou hřbitova domluvila. „Ano, tuto informaci vám mohu potvrdit. Paní Gottová si vybrala místo a pan Gott bude mít u nás na Malvazinkách hrob. Kdy přesně, to zatím není jasné, místo je ale vybráno. Paní Gottová vše veřejnosti sama oznámí,“ řekla nám zaměstnankyně správy hřbitova.

Nejslavnější český zpěvák naposledy vydechl 1. října a už brzy se lidé budou moci na Malvazinkách poklonit jeho památce.

Mohlo by vás zajímat

Další články