Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Jiří Pomeje UŽ MÁ HROB! Rodina ho ale tají před lidmi a CHYSTÁ POMNÍK

Zdroj: reprofoto TV Nova/Život ve hvězdách
+ Dalších 47 fotografií
odhaleno
V posledních týdnech se v médiích ve velkém řešilo, co se stalo s popelem nedávno zesnulého herce Jiřího Pomeje (†54). Některá média dokonce přišla s tvrzením, že se rodina ani neobtěžovala vyzvednout si urnu z krematoria, v němž došlo k žehu. Jenže podle našeho exkluzivního zjištění je vše jinak!

„Urna je stále v krematoriu a hrob Jiřího Pomeje (54) se připravuje v Českém Krumlově!“ hlásala média. Jenže našemu redaktoru se podařilo zjistit, že vše mělo být jen součástí zvláštní manipulace.

„Takové věci prohlásil Jiřího tatínek, jenže on byl zaskočený telefonátem redaktorky, kterou kvůli předchozím článkům nemusí. Nechtěl ji vyloženě odbýt, tak se rozhodl s ní hrát hru. Nakecal jí nějaké nesmysly. Vůbec si ale neuvědomil následky, které to mohlo zanechat. A taky že zanechalo. Média hned začala maminku se sestrou osočovat z toho, co jsou to za příbuzné, když se ani nepostarají o ostatky příbuzného,“ řekl nám důvěryhodný zdroj blízký Pomejovým.

Pomníček pro syna

„Ve skutečnosti urna v krematoriu už dávno není. A Jirka je pohřbený přímo v Českých Budějovicích, došlo k tomu krátce po samotném obřadu. Kde, to vám nesmím říct, nikdo z rodiny si to nepřeje. Nechtějí, aby se z toho stalo poutní místo,“ dušuje se informátor.

Zeptali jsme se i samotného Jiřího Pomejeho staršího. Z jeho slov bylo patrné, jak moc škod to v rodině napáchalo. „Nezlobte se, ale rozhodli jsme se v rodině, že se k žádným spekulacím už nebudeme jakkoli vyjadřovat,“ uvedl pro eXtra.cz.

Podle našich zpráv měl právě otec zesnulého bouřliváka v plánu ze svého zaplatit synovi i veřejně přístupný pomník, k němuž by mohli chodit hercovi fanoušci. Jestli vznikne, nebo po nedávných událostech od nápadu upustí, to ukáže až čas.

Související články

Další články