Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Jiří Pomeje míří do blázince! Už nevnímá, jeho stav je zcela za hranou

+ Dalších 25 fotografií
Strach o herce
V pátek do redakce eXtra.cz přišla z čísla Jiřího Pomeje (53) esemeska, která zaváněla myšlenkami na sebevraždu, v pondělí už jeho nejbližší řeší urychlenou hospitalizaci! „Nedá se jinak. Je nejvyšší čas. Jirka musí do odmašťovny,“ řekl nám člověk, který spolu s hercovým tátou pobyt na psychiatrii zařizuje.

Když jsme s bývalým dabérem v pátek hovořili, působil rozvláčně, ale přísahal, že zprávu „Zabila mě moje žena“ neposílal. Muž, se kterým se manželka podle svých slov rozvádí právě kvůli těžkému alkoholismu a vážným psychickým potížím, ale nyní dostal nůž na krk: musí se okamžitě léčit, jinak skončí pod mostem!

Hrozba bezdomovectví

Hlavním iniciátorem toho, že Pomeje musí na léčení, je totiž jeho dlouholetý mecenáš Pavel Pásek. Bez něj by neměl kde bydlet, sehnal mu podnájem u kamaráda. A taky by neměl co jíst, protože producent a podnikatel mu dává apanáž, jinak Jirka nemá žádné příjmy. A jestliže by ho teď umělec neposlechl, dopadl by strašně. Byl by z něj bezdomovec.

„S Jirkovým tátou dnes (v pondělí – pozn. red.) neděláme nic jiného, než že hledáme patřičné zdravotnické zařízení, kam bychom ho okamžitě umístili. Přestává to být legrace. Jeho stav je naprosto za hranou,“ řekl eXtra.cz Pásek.

Už neví, co je za den

Ten přitom o Jirkově stavu ví dávno, doteď se mu ale nechtělo kamaráda násilím strkat do blázince. Musely se ale stát hodně ošklivé věci, když začal být tak nekompromisní.

„Jirka už je na tom tak, že neví, co je za den. Hned bych ho chytl a odvezl do odmašťovny, ale musíme ještě řešit tu jeho nohu, co ho chytla. Je otázka, jestli ho fakt tolik bolí, nebo mu víc chutnají ty prášky, co na to bere. K tomu ještě ten alkohol. Je to strašný. Teď hlavně sháním odborníky, aby mi poradili, jaké řešení bude pro Jiřího nejlepší,“ pokračuje producent Kameňáků nebo komedií Zoufalé ženy dělají zoufalé věci a Všechno nebo nic.

Slova o feťákovi

Když náš redaktor s Pomejem (53) v pátek hovořil, z dálky na něj kdosi dost vyčítavě pořvával. „Má spolubydlícího, který už je z něj na hlavu. A nedivím se mu. Baví se s feťákem. Já na Jirku v posledních týdnech už jenom řvu: ‚ty hovado zas*aný vyfetovaný!‘, ale ono to stejně nemá žádný efekt. Jirka už nevnímá,“ kroutí hlavou Pavel.

O tom, že by se měl Jirka léčit, už od rozchodu mluví i Andrea Pomeje. Až tlak mecenáše by ho ale mohl dokopat, aby se sebou začal něco dělat.

Mohlo by vás zajímat

Další články