Takové „přivítání“ Jarda vážně nečekal. Těšil se domů do Čech a hlavně na Kladno za rodiči jak malý kluk, ale teď své naštvané mámě musí vysvětlovat, s kým že to vlastně žije. Sice tvrdil, že o všem věděl, že si jeho partnerka přivydělávala striptýzem v Německu, ale podle našich informací má být vše jinak.

„Jarda je strašně naštvaný na Veroniku, podle všeho neměl o ničem ani páru. Sice se pro veřejnost snaží být nad věcí, ale je z toho zklamaný. Hlavně jeho rodina se nestačí divit, co všechno na jeho holku už vyplavalo na povrch, jsou doslova znechucení,“ řekl redakci eXtra.cz blízký rodinný přítel. Ale tím vyprávění ještě nekončí.

„Rodina by byla radši, kdyby od ní dal ruce pryč, protože na něj vrhá jen špatné světlo, nechtějí, aby se zahazoval s dívkou s pochybnou pověstí. Tu její brigádu prostě nedokáží překousnout a bojí se, co ještě vyplyne na povrch. Hlavně se bojí, aby se teď Veronika nepokoušela za každou cenu otěhotnět, protože ví, že se pod ní lámou ledy,“ dodal náš zdroj.

Jarda by si teď měl dávat sakra pozor, aby si ho miminkem nechtěla na poslední chvíli pojistit. Není to totiž všechno, co na tuhle rádoby modelku ještě vyplave na povrch. Další exkluzivní informace vám samozřejmě co nejdřív přineseme. To už maminka Jágrová vážně nevydýchá.

Jaromír stále váhá, jaké důsledky z toho má vyvodit. Veroniku opravdu miluje, chtěl by jí dát ještě šanci, ale tlak jeho rodiny je vážně velký, a ještě se obává, že to není poslední nemilé překvapení, které by musel překousnout. Prý ještě něco vyleze a je vážně konec. A že těch věcí má bohužel, Jardo, ještě být…

Zatím se ZDE podívejte na její erotické fotky od tyče, kde své přednosti ukazovala za peníze.

Pokud máte pocit, že jsme na něco zapomněli, ozvěte se nám na redakce@extra.cz.