Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Exkluzivně: Je to naprostá bomba, tvrdí o filmu Petra Jákla divák. GHOUL vidělo jen 20 lidí! Premiéra se blíží

Podařilo se nám získat vyjádření od jednoho z dvaceti lidí, kteří viděli očekávaný trhák režiséra Petra Jákla, film GHOUL.

Snímek GHOUL je inspirován skutečným příběhem jednoho z nejzvrácenějších zločinců novodobé světové historie, ukrajinského kanibala Andreje Čikatila. Odehrává se v reálné lokalitě, oblasti ukrajinského Jabločnoje, kde se Čikatilo narodil a kde docházelo ke kanibalismu. Během 12 let spáchal přes pět desítek brutálních vražd, při nichž své oběti částečně snědl.

Film, který režíroval stejně jako Kajínka Petr Jákl, budí nadšení u každého, kdo ho zatím viděl. Jeho dark thriller byl ještě před svým dokončením prodán do americké distribuce. V našich kinech ho budou moci diváci zhlédnout ve světové premiéře již 26. února. Následovat bude premiéra v Los Angeles.

My jsme ale mluvili s člověkem, který měl to štěstí a snímek už zhlédl.

„Film jsem viděl na speciální projekci. V Česku nikdo nikdy takovej film nenatočil, je to neuvěřitelný zážitek. Vůbec se nedivím, že se jako jeden z prvních Čechů dostal se svým filmem do USA, Petr Jákl je režisérský génius, který na Kajínkovi naznačil možnosti, ale v Ghoulovi to teprve rozjíždí naplno.“

Náš zdroj zároveň tvrdí, že celé osazenstvo bylo naprosto v transu a po skončení promítání zavládlo v sále hrobové ticho.

Tak tohle si rozhodně nenecháme ujít.

Související články

Další články