Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Jana z Výměny manželek přiznala drogy! Jehly byly Romana! Dnes mám plno chlapů!

+ Dalších 11 fotografií
Jana s hadem na krku šokovala celé Česko. Výměna manželek je tentokrát opravdu neskutečný mazec. Jana už ví, že u ní doma se našly jehly. Ale pořád trvá na tom, že drogy nebere.

Ve středu večer TV Nova odvysílá díl Výměny manželek, ve kterém se zřejmě pohybují lidé na drogách. Paní Jana v prvním velkém rozhovoru pro eXtra.cz tvrdila, že byla jen pod vlivem alkoholu a léků na nervy. Popřela, že by brala tvrdé drogy. Prý za všechno může Roman – psali jsme ZDE.

Druhá vyměněná manželka ale tvrdí, že u Jany doma se našly jehly – psali jsme ZDE.

Paní Jana se znovu spojila s redakcí eXtra.cz a znovu otevřela feťácké téma. „Chápu, že jsou lidé šokovaní posledním dílem. Já sama jsem z toho také v šoku, z toho dne si nic nepamatuji. Mrzí mě to a vím, že víckrát se to už stát nemůže,“ říká paní Jana na svou obranu.

Míchat prášky na nervy a alkohol prý byla blbost. „Chci moc vědět, jaké jehly Sabina našla! Moje tedy určitě nebyly. Musely být jedině Romana,“ říká rezolutně.

O muže nyní nouzi nemá. Po náhradním manželovi prý nevyjela, jen si říkali, že by si mohli rozumět. „Rozhodně nejsem zoufalá a nemám nouzi o muže. Jen jsme se s Tomem shodli, že by nám to spolu klapalo bez hádek a konfliktů, že by nám spolu bylo fajn,“ říká paní Jana.

Související články

Další články