Místo příprav na Světový pohár v Torontu musí aktuálně Jakub Voráček (27) řešit jiné, daleko méně příjemné věci. Server Blesk.cz totiž přišel s fotkami, které měly dokázat, že není věrný své současné těhotné přítelkyni. Polibky, objetí a úsměvy směřovaly z jeho strany k naprosto někomu jinému.

Redakce eXtra.cz se samozřejmě okamžitě začala pídit po tom, jak to vše doopravdy bylo a to by jsme nebyli my, abychom nezískali exkluzivní informaci přímo z okolí hokejisty. Vše mělo být trochu jinak. Hodně se mluví o tom, že Voráček již se svou americkou přítelkyní pár netvoří!

“Všechno je mnohem složitější, než to vypadá. Kuba nyní potřebuje prostor pro to, aby si osobní věci vyřešil,” sdělil nám důvěryhodný zdroj z okolí hokejisty. “S Nicole to bude ještě složité, prostě je to Američanka,” zaznělo z úst dalšího blízkého člověka českého útočníka.

Zeptali jsme se Jakuba, jestli matka jeho budoucího potomka bude v Torontu fandit a z jeho odpovědi bylo jasné, že ne zrovna krátkou dobu nejsou v kontaktu. “Tak to vůbec nevím, doufám, že ano,” reagoval Jakub a bylo vidět, že asi vůbec netuší, jak to všechno bude.

Všechno tak nasvědčuje tomu, že Voráček dostal nálepku nevěrníka zbytečně brzy. Spíše to vypadá, že pouze nechtěl řešit nepříjemný rozchod se svoji americkou přítelkyní. Tak snad se vše brzy vysvětlí a Kuba se bude moci soustředit pouze na hokej, právě on totiž bude na Světovém poháru hodně potřeba!