Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Ivu (17) a Mariana (45) z Výměny manželek navštívila sociálka! Seberou jim dítě?

+ Dalších 5 fotografií
Na mladou maminku Ivu (17) a jejího věkově mnohem staršího manžela Mariana (45) si došlápla sociálka. Podle informací, které má eXtra.cz k dispozici, šlo o udání, že se Iva řádně nestará o svou sedmnáctiměsíční dceru. Hrozilo i to, že o dceru Dominiku přijde...

Iva se pro eXtra.cz rozpovídala. „V pondělí k nám přišla paní ze sociálky, přišla na návštěvu. Bylo uklizeno, jinak by mě dceru sebrali,“ míní Iva, kterou návštěva úřednice zaskočila. „Nečekala jsem to. Ale kdyby u nás doma byl bordel, tak by to dopadlo blbě,“ svěřila se.

Naštěstí se teď o domácnost prý stará vzorně. I přesto ale ráda tráví hodiny u internetu. „Dokážu si psát, i když uklízím,“ tvrdí mladá maminka a jedním dechem pokračovala: „Paní se byla podívat, jak se máme. Ona totiž ví, že se o dceru starám dobře. Někdo na mě poslal udání, že se o malou nestarám, je to ale jinak,“ svěřila nám Iva, která si oddechla, když úřednice odcházela s konstatováním, že je vše v pořádku.

Podle Ivy by se lidi měli starat hlavně o sebe. „Každý ať si zamete před svým prahem,“ dodala mladá maminka, která otěhotněla v posledním ročníku základní školy.

Související články

Další články