Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Exkluzivně: Hvězda MasterChefa cukrář Stáňa ve filmech pro kluky! FOTKY UVNITŘ

Zdroj: reprofoto TV Nova, archiv
+ Dalších 5 fotografií
MASTERCHEF
Nová řada kuchařské reality show TV Nova se ještě ani pořádně nerozjela a už má na krku skandál! Jedním ze soutěžících, kterého stanice hodně ukazuje v upoutávkách, má za sebou totiž divokou minulost, v níž nechybí ani placený sex s muži. Podívejte se do fotogalerie!

Oním soutěžícím, který se umí ohánět nejen vařečkou a nožem, ale i svou mužností, je bývalý cukrář Stáňa. Toho lidé mohli zahlédnout v reklamách na středeční druhý díl. Tento chlapík s modrými vlasy a růžovými kruhy v uších se jmenuje Stanislav (Stáňa) Menčík, je mu pětadvacet a momentálně je vlásenkářem.

Zápůjčka Stáni

Před sedmi lety se ale objevil v trochu jiném pořadu, než je MasterChef. Na internetu jde najít video, v němž se potká s jiným chlapcem a nakonec mu na privátu půjčí svého Stáňu, na němž má také piercing.

A co o něm ještě víme? Stáňa je výstřední chlap, který se ničeho nebojí. Obdivuje Marilyna Mansona, kterého považuje za velkého filozofa a umělce.

Před třemi lety také soutěžil ve finále o titul Gay roku. A tehdy prozradil i to, v čem tkví jeho mužská krása. „Nenosím kabelky, legíny, nechám si růst ochlupení a vůbec mi to nevadí,“ řekl FreshGayMagu.

Buřtguláš v MasterChefovi

MasterChefovi se bude chtít dostat dál díky buřtguláši. „Nevybleju svou kreativitu hned na začátek, ne?“ vysvětloval porotcům.

A co ještě o sobě prozradil na televizní kameru?

„Jsem bývalý cukrář. Po vyučení jsem se tomu věnoval tři roky. Kuchařina mi ale nikdy nebyla vzdálená. Vždy mě doma bavilo víc si vařit než péct. Teď si vyzkouším, jak to umím. Teď dělám příčesy, dredy, copánky nebo avantgardní účesy,“ dodal kontroverzní Stáňa.

Buřtguláš ale porotu neoslovil. Uráželo ji i Stáňovo chování, kdy jednomu z porotců tykal. Odešel tak se třemi ne.

Související články

Další články