Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ! Helena Třeštíková vyslala narkomance Katce vzkaz! Teď je na řadě usmíření...

+ Dalších 22 fotografií
Pracovaly společně na dokumentu, který mapoval život Katky Bradáčové (40) závislé na heroinu. Slavná dokumentaristka se jí snažila pomoct i mimo kameru. Nakonec drogy byly silnější a jejich vztahy se přerušily. Redakce eXtra.cz oslovila Helenu Třeštíkovou (68), která měla pro Katku vzkaz.

Slavná dokumentaristka se Katce několikrát pokusila pomoci. Ať už šlo o finanční dary, tak i dary pro její dceru Terezku (10), kterou má aktuálně v péči její babička. Byly si tehdy hodně blízké... Jenže drogy si vybraly daň i na jejich přátelství. Katka nakonec začala žít ve své komunitě, často měnila telefonní číslo a jak sešlo z očí, sešlo i z mysli.

Redakce eXtra.cz v posledních měsících přinesla dvě zásadní reportáže, které ukazují, jak Katka aktuálně žije Ze "stanového" městečka na pražské Invalidovně se přestěhovala do jiného objektu, kde je přes noc teplo. "Je to taková dílna, kde mám udělaný pokoj. Zima se tam dá přečkat," popsala nedávno pro eXtra.cz Katka s tím, že čekala, že se jí Helena Třeštíková ozve. "Čekala jsem to," prozradila.

Oslovili jsme Helenu Třeštíkovou a popsali, jak se aktuálně Katka má. A slavná dokumentaristka na dálku Katce vzkázala. "Moc bych jí přála, aby se na ty drogy vykašlala. Aby se měla lépe. Snad to zvládne. Udělalo by mi to velkou radost," vyslala Katce přání na dálku s vírou v hlase, že časem své vztahy znovu obnoví.

Související články

Další články