Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

EXKLUZIVNĚ! Exmanžel Erbové Bahenský se zastal Řepky: Co si myslí o Vlaďce?

Zdeněk Bahenský se před Erbovou zastal Řepky...
Zdroj: eXtra.cz / archiv
+ Dalších 12 fotografií
Válka, která se momentálně odehrává mezi Vlaďkou Erbovou (36) a Tomášem Řepkou (43), nenechala chladným exmanžela bývalé playmate Zdeňka Bahenského (31). Poté, co se dočetl o slovní přestřelce mezi fotbalovým bouřlivákem a modelkou, zastal se Řepky se slovy, že za ním stojí! Podle všeho totiž prožil něco podobného jako on a sám se s Erbovou ještě soudí!

Vše začalo tím, když Erbová obvinila Tomáše Řepku a jeho partnerku Kateřinu Kristelovou z toho, že údajně zveřejnili inzerát, v němž figuruje její jméno a snímky a láká lidi na erotické služby. Následně Řepka dostal svůj blikanec a přestal mlčet. Erbové vzkázal, že je lhářka a manipulátorka, která mu dluží peníze a dělá mu problémy se synem. Navíc v jednom ze svých statusů na facebooku napsal, že první manžel Erbové, hokejista Zdeněk Bahenský s ní prožil peklo. "V případě Bahenskýho, jejího prvního muže, jsem tomu přihlížel, tehdy sem s ní žil a teď se za to stydím. Dělala jemu a jeho partnerce úplně to samý a ještě horší. Kdo nezažil, nepochopí. Scény kvůli dítěti, napadání jeho přítelkyně, esemesky, nevěry a manipulace a tak dále..." uvedl Řepka.

Redakce eXtra.cz oslovila prvního manžela Erbové, se kterou má dceru Viktorii (10). K slovní válce se příliš vyjadřovat nechtěl, ale dal najevo, že s tím, co Řepka napsal směrem k modelce, souhlasí. "Nechci do toho zasahovat. Jen k celé věci řeknu, že Tomáš si můj respekt získal tím, jak skvěle se k dětem, tedy i mé dceři, choval. Na Vlaďku Erbovou mám svůj názor, který si nechám pro sebe a nebudu se vyjadřovat, nezlobte se," řekl eXtra.cz Zdeněk Bahenský, který si podle informací redakce prošel po rozchodu s Erbovou hotovým peklem.

Řepka se dál k věci už také nechtěl vyjadřovat. "Už se v tom nechci patlat. Vše řeší advokátka," řekl stroze někdejší fotbalový bouřlivák. Toho čekají soudní tahanice s Erbovou a také křest knihy, v níž Erbová dostala několik moc pěkných kapitol.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy