Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Exkluzivně: DŮKAZ O LŽI Lucie Vondráčkové! Dokument ji usvědčil z toho, že nemluvila pravdu o rozvodu

Lucie Vondráčková, důkaz o její nepravdě a Tomáš Plekanec.
Zdroj: Profimedia.cz, Kukaččí hnízdo na stromě nedaleko sídla redakce
+ Dalších 19 fotografií
Rozvádějící se Tomáš Plekanec (35) a Lucie Vondráčková (38) svádějí lítý boj nejen o majetek, ale i o to, jak to vůbec mezi nimi na konci manželství ve skutečnosti bylo. Zatímco zpěvačka se snaží působit dojmem raněné chudinky, které zlořádný muž ošklivě ublížil, hokejový génius se jen chabě snaží bránit svou čest tvrzením, že vše je úplně jinak. Naší redakce se však nyní podařilo získat důkaz, který ukazuje, že minimálně v jednom Lucie rozhodně nemluvila pravdu!

Když Tomáš Plekanec uveřejnil 6. srpna v 16:07 status o tom, že jdou od sebe, jeho manželka reagovala jako raněná laň, která je zveřejněním a vůbec rozvodem šokována.

Ublížená chudinka?

„Nikdy jsme jako rodina nedávali fotky dětí, ani z dovolených a rodinných oslav. Proto mě překvapila nutnost to sdílet okamžitě, když to ani nenasdílíme my dva sami. To překvapivé bylo. Ta rychlost je zběsilá, ale to tak asi hokejisté mají. Zvláště ti nejlepší. A taky bylo překvapivé to, že jsme tu na to zůstali sami,“ řekla týden po prohlášení Tomáše Top Staru Lucie Vondráčková.

Jenže podle všeho o jeho odjezdu do Kanady, kam jel na její žádost zařizovat jí nový dům, moc dobře věděla. A protože se začaly rojit další spekulace, Tomáš se proto vyjádřil znovu. Dal najevo, že se jeho ženušce pěkně práší od pusy.

Dovolil si asi moc!

„Na definitivním rozchodu jsme se dohodli společně, bez emocí, pár dní před tím, než jsem to oznámil na Facebooku. Stejně tak měla po dohodě učinit Lucka. Těžko tím tak mohla být překvapena nebo zaskočena, jak se vyjádřila ve svých televizních rozhovorech. Sama přišla s návrhem na konec našeho vztahu už zhruba před rokem. A jak jsem se teď dozvěděl, už měla v Kanadě dohodnutou spolupráci s rozvodovou právničkou a konec našeho manželství a kroky s ním spojené plánovala. Dokonce ve stejný den, kdy jsem vydal dohodnuté prohlášení, už byl na rozvodových papírech její podpis – připojený osobně a originálně v Kanadě,“ tvrdil Tomáš Plekanec.

A to neměl dělat! Lucie přešla rázem do útoku. Prý žila celou dobu s dvojníkem.

Podepsala? Nepodepsala?

„Překvapila mě ta nutnost sdílet vše na FB a nesouhlasila jsem s tím. Rozvodové papíry jsem podepsala až den po tomto oznámení na FB,“ zlobila se. Opravdu nesouhlasila? Opravdu nenapsala prohlášení první a pak ho nesmazala, aby mohla být za tu zaskočenou?

Pojďme si ale projít fakta. Čirou náhodou jsme v kukaččím hnízdě na stromě nedaleko našeho sídla objevili vzácný artefakt, část rozvodových papírů Lucie z Kanady. A jestliže ta nyní tvrdí, že dokumenty podškrábla až sedmého srpna, papír dokazuje, že to bylo o den dřív. A to v Dorvalu, což je ostrov u montrealského letiště. Tam se musela nějak dostat, let trvá i s přestupem zhruba od deseti do šestnácti hodin.

Nemohla být v šoku!

Že by snad tedy byla zaskočena rozchodem, když už aspoň den před před prohlášením musela letět do Kanady, kde se rozvod sepisoval, o tom nemůže být ani řeč.

Nebo se snad teleportovala a zčistajasna se tam objevila hned po manželově vyjádření na Facebooku?

Jak to tedy bylo?

Podle našich informací měla být dvojice domluvena na výživném pro děti i na všem, co Tomáš chtěl dát Lucii nad rámec předmanželské smlouvy. Sám podal žádost o rozvod podle domluvy na pražský soud až po prohlášení. V tu dobu ale Vondráčková podškrábla i svůj návrh v Kanadě, kde může získat proti Česku mnohonásobně větší cifru a bez ohledu na českou předmanželskou smlouvu.

Lucie, už víš, proč tě někteří začali považovat za vypočítavou zlatokopku?

Související články

Další články