Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Dívku, která se podobá Míše Muzikářové (12), viděli na Slovensku!

Je opravdu na Slovensku?
Zdroj: PČR
+ Dalších 11 fotografií
Pátrání po dvanáctileté Míše Patricii Muzikářové trvá už více než dva týdny. Kriminalisté naznačili, že dívka může být po smrti a že její tělo najdou, až roztaje sníh. Jenže to nemusí být pravda. Pořád je tu naděje, že Míša žije. Zpráva plná naděje přišla ze Slovenska.

Unesl ji někdo a pak jí ublížil? Nebo ji někdo unesl, ale Míša žije? A co když ji někdo jen odvezl do zahraničí, aby ji ochránil před podivnými přáteli její matky? Nebo snad odešla sama, protože doma nechtěla už žít?

Všechny tyto možnosti jsou stále ve hře. Rozhodně není jisté, že dívka je po smrti. Naopak je tu velká šance, že dívka žije.

Redakci eXtra.cz kontaktovala žena, která tvrdí, že dívku u sebe mají dva bratři z obce Trstená. Ján M. a Pavol M. jsou prý aktivní satanisté a nedávno u nich byla spatřena dívka, která se velmi podobá Michaele Muzikářové.

„Prosím, odevzdejte tento vzkaz policii. Soused Jána a Pavola tvrdí, že dívka je u nich. Je v obci Trstená v paneláku za Billou. Kontaktovala jsem zdejší policii, ale tady se o Míše moc neví, tak nevěděli, co s tím dělat. Ján a Pavol vyznávají satanismus. Ta jeskyně, o které jste psali, je v Párnici. Tam dělali i různé rituály. Dívka je u nich, ale žije,“ tak zní vzkaz, který jsme předali i kriminalistům v Ústí nad Labem.

Související články

Další články