Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

EXKLUZIVNĚ: Byl to rebel už jako kluk! Takhle roztomile slavil Vánoce malý Ivan Bartoš

EXKLUZIVNĚ: Byl to rebel už jako kluk! Takhle roztomile slavil Vánoce malý Ivan Bartoš
Zdroj: archiv I. Bartoše
+ Dalších 5 fotografií
Šéf Pirátů Ivan Bartoš (37) redakci eXtra.cz exkluzivně poskytl fotky zachycující jeho dětství. Vyplývá z nich, že coby malé robě dával přednost spíše indiánům...

Rebela v sobě předseda České pirátské strany, která na podzim vítězoslavně vplula do Sněmovny, nezapřel už jako malý, na druhé straně, kdo si v jeho době jako kluk nehrál na indiány, nezažil to správné dětství. Takže v slušivém kostýmu s parádní čelenkou, kterou mu určitě všichni kamarádi záviděli, a samozřejmě kvalitním tomahawkem, oslavil šesté narozeniny. O Vánocích pak byl u vytržení z obligátního autíčka. Nutno brát v potaz, že v komunistickém Československu, v němž prožil rané dětství, nebyla nabídka hraček dvakrát pestrá a všechny děti dostávaly skoro to samé.

S konvencemi si hlavu nelámou

Letošní Vánoce se každopádně pro Ivana Bartoše, který s manželkou Lydií Frankou v listopadu oslavil 2. výročí svatby, ponesou v duchu rodinném. S podobně životně orientovanou Pirátkou přezdívanou Kněžka chaosu se s nějakými konvencemi ale rozhodně neobtěžují. Advent tak zahájili už minulý týden s tím, že je to fuk Takže těžko říct, jestli u dvojice, která společně vychovává Lydiinu dceru Amálku, proběhnou svátky jako u zbytku republiky, už proběhly, nebo se budou konat třeba v půlce února.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy