Když jsme přišli na křest kalendáře klenotů, kterým je tváří právě hokejista Jaromír Jágr (44), tak jsme ještě netušili, čeho se staneme svědkem. Jarda už byl i se svou přítelkyní Veronikou Kopřivovou (25) na místě, když se najednou přiřítila Julča a chtěla se za každou cenu dostat do restaurace, kde se celá akce konala.

Organizátorka jí neskočila na absurdní novinářský průkaz s tím, že by měla být zapsána v listě hostů, a zrzavou „novinářku“ poslala pryč. Jenže to netušila, že tuto ženskou vyženete dveřmi a pokusí se dovnitř dostat oknem. Zuřivě volala, že ona je na akci pozvána a má dokonce udělat se samotným Jardou rozhovor. Ten tak na Julču z metra určitě čekal, přímo na to vypadal.

Dokonce měla takovou drzost, že zkusila ještě několikrát projít přes ochranku a neobešlo se to bez jejího oblíbeného výkřiku, že ona má přeci právo být také vevnitř. Jenže tím jen organizátory naštvala tak, že už bodyguardi, kteří hlídali, aby se k Jardovi nedostali blázniví lidé jako Julča, se vytočili natolik, že ji museli vyvést až na ulici a tvrdě domluvit, aby už se opravdu znovu nevracela.

Chvíli před restaurací postávala, dala si v hospodě vedle jeden drink na uklidnění a koukala zdálky, jestli náhodou ochranka nepoleví a přeci jen se nedostane na ten bohatý raut, na kterém by se pořádně nadlábla. Bohužel neuspěla, a tak „právo na Jágra“ zde neuplatnila. Jestli chce vidět Jardu, tak bude muset za ním asi na Floridu, třeba jí Verunka něco dobrého připraví k jídlu, aby jí to nebylo líto.