Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Anna Kadeřávková prozradila své tajemství! Jak získala statisíce fanoušků na Instagramu?

+ Dalších 42 fotografií
Vystřelila jako kometa v seriálu Ulice a od té doby září jako velká hvězda. Jedna z nejkrásnějších tuzemských hereček Anna Kadeřávková se díky své kráse a talentu stala vyhledávanou nejen na televizní obrazovce, ale rovněž na internetu. Její profil na Instagramu se těší velké přízni - řadí se k umělcům, kteří jsou na sociální síti Instagram nejsledovanější. Půvabnou herečku tam totiž sleduje přes 200 tisíc fanoušků. Díky tomu si vydělala i pořádný balík peněz.

Když se objevila v seriálové Ulici a ztvárnila postavu Roziny, vůbec netušila, co ji čeká. Strhla se doslova vlna popularity. Její Instagram se během krátké chvíle stal středem zájmu jejích fanoušků, kam se denně hlásily tisíce lidí o odběr jejího obsahu.

„Pro mě samotnou to bylo velké překvapení. Instagramu se věnuji každý den. Dokonce mi začaly chodit nabídky od různých firem pro propagaci jejich výrobků. Přiznám se, že jsem měla období, kdy jsem nehrála a Instagram mě díky tomu skvěle uživil,“ svěřila v rozhovoru pro eXtra.cz krásná Anna.

Kolik času na oblíbené sociální síti tráví a co všechno musí dělat, aby uspokojila potřeby a zájem svých fanoušků? Na to se podívejte v exkluzivním videu. Anna v něm otevřeně promluvila o tom, jak se z ní stala hvězda i na internetu.

Související články

Další články