Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Andrea Pomeje potvrdila vztah s nabušeným borcem! Jirka ještě nic neví…

Andrea Pomeje a Petr Plaček
+ Dalších 9 fotografií
Doteď měla po boku stárnoucího chlapíka, který často dával přednost alkoholu, teď už jí zahřívá postel nabušený alfa sameček, z něhož jsou všechny holky naprosto unešené! Andrea Pomeje (30), manželka herce Jiřího Pomeje (53), redakci eXtra.cz potvrdila, že randí se svalovcem Petrem Plačkem.

„Jsem v šoku. Jsme spolu opravdu jen strašně krátkou dobu. Rozhodně jsem neměla v plánu, aby to vyšlo takhle brzy najevo. Člověk samozřejmě nikdy neví, jak se to vyvine. Petr je fakt pohodář, s blbečkem bych nebyla,“ řekla eXtra.cz Andrea Pomeje k informaci o novém příteli, kterou jako první přinesl Expres.cz.

„Je hrozně velký, obrovský, budí respekt. Líbí se mi,“ přiznala. A které taky ne!

„Hrozně jsme řešili, kdo to mohl naprášit. Petr to řekl prý jen dvěma kamarádům. Každopádně Jirka (53) to ještě neví a myslím, že teď začne to pravé peklo. Skoro denně jsem zažívala hysterii a musela jsem ho ubezpečovat, že žádného chlapa nemám. Celou tu dobu to byla pravda. Až teď ne. Bojím se, co bude, ale kéž by se zachoval rozumně. Na druhou stranu dlouho jsem nechtěla podat žádost o rozvod kvůli tomu, jak by mu to mohlo ublížit, a ze stejného důvodu jsem ani natvrdo neříkala, že neexistuje šance se k sobě vrátit. Jenže pořád nemohu myslet jen na to, co mu může uškodit. Musí se se životem už také poprat sám,“ dodala Andrea Pomeje.

Mohlo by vás zajímat

Další články