Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Existuje někdo rozkošnější? Opuštěná Monika Bagárová září a provokuje tělíčkem jak z katalogu!

Monika Bagárová
Zdroj: Instagram
+ Dalších 47 fotografií
Zpěvačka Monika Bagárová (24) by asi po nešťastném posledním vztahu měla sedět smutně v koutě, prolévat potoky slz a trápit se tím, jak je ten svět strašlivě nespravedlivý. Místo toho se ale fandům ukazuje vysmátá jak nikdy, provokuje fotkami své úchvatné postavy a užívá si život, že jí skoro můžeme začít závidět!

Není to tak dávno, co usínala v náručí talentovaného hudebníka ze Slovenska, nyní je ale spíš často v náručí tanečníka Robina Ondráčka, s kterým se připravuje na podzimní StarDance. A kromě toho paří s přátelí a užívá si léta. Po zármutku fakt ani památky.

„Je pravda, že jsme se rozešli. Asi mě ale chápete, že se o soukromí nechci bavit a už vůbec ne o důvodech našeho rozchodu. Je to čerstvá věc a není to úplně příjemné. Nikdy jsem navíc neposkytovala informace o tom, z jakého důvodu to s někým skončilo. Nevyvracím to, ale opravdu jsme to uzavřeli jako dva rozumní lidé. Nikoho třetího za tím nehledejte. Prostě to nefungovalo promluvila pro eXtra.cz při rozchodu s Dávidem Monika.

Jestli se jí už začali ozývat do ní zamilovaní kluci, kterých je při její kráse a roztomilosti fakt hafo, nevíme, na tenhle dotaz nám neodpověděla. Je ale jisté, že až bude chtít, stačí ukázat prstem a rozhodně nezůstane sama ani v milostném životě…

Mohlo by vás zajímat

Další články