Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Existuje někdo rozkošnější? Opuštěná Monika Bagárová září a provokuje tělíčkem jak z katalogu!

Monika Bagárová
Zdroj: Instagram
+ Dalších 46 fotografií
Zpěvačka Monika Bagárová (24) by asi po nešťastném posledním vztahu měla sedět smutně v koutě, prolévat potoky slz a trápit se tím, jak je ten svět strašlivě nespravedlivý. Místo toho se ale fandům ukazuje vysmátá jak nikdy, provokuje fotkami své úchvatné postavy a užívá si život, že jí skoro můžeme začít závidět!

Není to tak dávno, co usínala v náručí talentovaného hudebníka ze Slovenska, nyní je ale spíš často v náručí tanečníka Robina Ondráčka, s kterým se připravuje na podzimní StarDance A kromě toho paří s přátelí a užívá si léta. Po zármutku fakt ani památky.

„Je pravda, že jsme se rozešli. Asi mě ale chápete, že se o soukromí nechci bavit a už vůbec ne o důvodech našeho rozchodu. Je to čerstvá věc a není to úplně příjemné. Nikdy jsem navíc neposkytovala informace o tom, z jakého důvodu to s někým skončilo. Nevyvracím to, ale opravdu jsme to uzavřeli jako dva rozumní lidé. Nikoho třetího za tím nehledejte. Prostě to nefungovalo,“ promluvila pro eXtra.cz při rozchodu s Dávidem Monika.

Jestli se jí už začali ozývat do ní zamilovaní kluci, kterých je při její kráse a roztomilosti fakt hafo, nevíme, na tenhle dotaz nám neodpověděla. Je ale jisté, že až bude chtít, stačí ukázat prstem a rozhodně nezůstane sama ani v milostném životě…

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy