Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Existuje něco stejně sladkého jako české vítězství? Ano, slovenská prohra. Žádný fanoušek hokeje totiž nebrečí tak, jako to umí pod Tatrami!

Slováky máme rádi. A jejich hokej nás hrozně moc baví.
Zdroj: youtube.com
Slováky máme moc rádi. Mají pěkné holky a hezké ženy a pravdu krásné dívky a fakt hezké baby. Tak vidíte, mají toho tolik! A pak také mají nejvtipnější hokejové fanoušky na světě. Mrkli jsme se do internetových diskuzí, jak se na Slovensku vstřebává prohra s Norskem, a dobře jsme se bavili.

Opakuje se to každý rok. Slováci vyrazí na mistrovství světa, hovoří o tom, že si přijeli pro medaili, a za pár dnů zase odjedou. Bez medaile.

Vždycky přijde nějaký zlomový zápas, kdy hrdému národu dojde, že letos se slavit nic nebude a že je třeba se zase upnout do budoucnosti.

Slováci zatím na mistrovství světa sehráli čtyři zápasy s totálními outsidery. Vzhledem k tomu, že šampionát se pořádá v Česku a Slováci hrají zápasy základních skupin v Ostravě, jsou ochozy plné fanoušků v dresech s dvojitým křížem na hrudi, kteří na vlastní oči vidí tu bídu.

Nejprve se Slováci nadřeli s trpaslíky z Dánska a porazili je až na samostatné nájezdy. V prodloužení s pořádnou porcí kliky porazili Bělorusko. Pak se trápili s dalšími trpaslíky ze Slovinska a porazili je hlavně díky pořádné porci štěstí. Čtvrtého trpaslíka v řadě už ale neporazili. Slovensko prohrálo s Norskem 2:3 a naštvaní fanoušci hledají viníka.

Nyní totiž naši bratři narazí na silnou trojku Rusko, USA a Finsko a tady se s body příliš počítat nemůže. Účast ve čtvrtfinále je hodně mlhavá a hrdý národ to cítí.

Zoufalý trenér Vůjtek si po každém zápase sype popel na hlavu a nyní odtajnil, že tým má na šampionátu s sebou dokonce psychologa. Jenže je to k ničemu.

Důležité je, aby hlavně hráči nesledovali internetové diskuze a vzkazy od fanoušků. Nic hezkého tam není. Týmu nikdo nevěří a fanoušci se jen hádají, zda za to může Fico.

Jestli jsou slovenští fanoušci v něčem nejlepší na světě, tak je to pískání při hymně soupeře. Pokud tato disciplína bude někdy na programu olympijských her, tak je zlato doma.

Mrkněte do galerie a bavte se. Dokud se bavit můžeme a nevypadneme totálně náhodně, nespravedlivě a blbě zase se Slovenskem.

Související články

Další články