Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Existuje Bigfoot? Ženu pronásledovala podivná postava podobná Tarzanovi

Existuje Bigfoot?
Zdroj: profimedia
záhada

V lesích severovýchodní Anglie se možná pohybuje ekvivalent Bigfoota - známého z USA. Podivnou bytost tam měla kdysi vidět žena jménem Karen, kterou zážitek pořádně vyděsil, napsal server The Sun.

"To, co si určitě pamatuji, je, že jsem se podívala nahoru do tohoto stromu, a on tam byl, a jediný způsob, jak bych ho mohla popsat, je, že to nebyl ani člověk, ani opice, přesto to byly obě tyto věci." Takto popsala podle britského listu The Sun žena jménem Karen svůj děsivý zážitek, kdy měla jako dítě v lesích v severovýchodní Anglii spatřit neznámou postavu, podobnou Tarzanovi.

Domnívá se, že to, co viděla, mohlo být britským ekvivalentem Bigfoota – často údajně pozorovaného ve venkovských horských oblastech USA. Podle Karen byla podivná osoba přikrčená na stromě. "Pamatuji si, že jsem si říkala - 'ach, Tarzane'," dodala Karen, podle které byla postava nahoře na stromě skrčená a držela něco v ruce. "Možná to byl nůž nebo to byl jen kámen...," uvedla Karen.

Byl nahý, ale intimní partie neviděla

Navzdory své mlhavé paměti Karen popsala Bigfoota jako nahého s dlouhými, tmavými, huňatými vlasy. "Vím, že byl nahý, ale nevzpomínám si, že bych viděla nějaké intimní partie. Ale vím, že byl přikrčený, takže nevím, jestli to pokrývalo určité oblasti," pustila se Karen do spekulací.

„Pamatuji si opravdu tmavé oči, opravdu intenzivní oči. To, co jsem viděla, byl lidoop a nikdy předtím jsem takového neviděla, bylo to něco úplně jiného. Pamatuji si, že jsem cítila hrůzu a utíkala jsem pryč," zakončila Karen své děsivé vyprávění.

Pozorování Bigfoota zaměstnává dobrodruhy po celá léta, přičemž řada lidí tvrdila, že záhadného tvora zachytila dokonce na kameru. Letos v srpnu bylo v kaňonu White Water v USA hlášeno údajné pozorování Bigfoota poté, co muž pořídil strašidelné snímky, na nichž je vidět chlupatá postava podobná opici překračující řeku. Další podezřelá pozorování zahrnovala postavu s lidskými končetinami pokrytou černou srstí v lesích u Mississippi. Další zas viděl děsivé záběry medvědovitého Bigfoota, jak putuje kanadskou divočinou.

Související články

Další články