Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

EXEKUCE! Bourovi hrozí 18 let kriminálu za drogy, k tomu se topí v obrovských dluzích

+ Další 3 fotografie
DLUHY NA KRKU
Jedna životní rána za druhou! Dnešní dopoledne nebylo pro bývalého hvězdného moderátora Slávka Bouru (54) jedno z těch nejlepších. Kromě toho, že už celý národ ví, že po něm jde policie za údajné pašování drog v různých státech světa, se provalilo i to, že má na krku šest exekucí minimálně za milion a čtvrt. Co on na to?

„Podle výpisu z Centrální evidence exekucí dluží Boura celkem 1 250 905 Kč, vše stihl nasbírat od roku 2016. Poslední exekuce na něj byla uvalena v lednu. I to může být důvod, proč jedna z kdysi nejpopulárnějších tváří televize Nova uvízla v kauze rozbité obří sítě drogových dealerů,“ píše Blesk.

Je pravda, že podle policie v kauze pašování drog hlavní strůjci údajně vyhledávali kurýry mezi těmi, kteří měli mít velké ekonomické problémy.

Slávek Boura od začátku vystupuje jako nevinná oběť nedorozumění. Drogy prý nesnáší, přímo jimi opovrhuje, podle svých slov jezdil do různých destinací jen pro to, aby tam pro vznikající cestovní kancelář popsal místa, hotely, pamětihodnosti a podobně. A zatímco pašeráci drog (obviněno je přes šedesát lidí) měli za cestu dostávat 150 tisíc, on sám říká, že si přišel na 25 tisíc za ušlý zisk v ČR.

Reakce Boury

I tak nad ním visí Damoklův meč v podobě hrozby osmnácti let těžkého žaláře.

A kde nasbíral takové dluhy, jejichž výše bude určitě ještě mnohem vyšší, protože v databázi Exekutorské komory jsou částky bez úroků z prodlení, dalších pokut a odměn právníkům?

„Cože? O exekucích vůbec nic nevím! Proč po mně tak jdou?“ povzdechl si Boura, když jsme mu zavolali. Styl, jakým média o kauze informují, se mu od začátku nelíbí. A to přesto, jak velký prostor dostává k vyjádření a obhajobě svých postojů.

O tom nic nevím a spojovat exekuce s údajnou motivaci k pašování drog je nesmysl, protože k údajnému pašování mělo dojít v letech před uvalením exekucí, jak jsem si mohl přečíst v bulvárním deníku,“ reagoval o něco později, když jsme mu článek o jeho exekucích poslali.

Mohlo by vás zajímat

Další články