Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Exekuce a obchod se strachem! Od Nely Slovákové dává ruce pryč další slavná žena

Zdroj: Instagram
+ Dalších 22 fotografií
boj s virem
Krize kolem koronaviru tvrdě dopadla také na Nelu Slovákovou. Spíše na ni dopadlo její podnikání, které se vymklo z rukou. Od podnikavé dívky z Brna se distancují další a další slavní lidé. Navíc padlo slovo exekuce. Dokáže se Nela očistit? Pomůže jí její hokejista Lukáš?

Mnozí si kdysi mysleli, že Nela Slováková (30) má obrovskou firmu, přes kterou do světa posílá roušky a gely. Nela ale nakonec přiznala, že ve firmě maká ona a její přítel Lukáš a jsou totálně udření. Aby taky ne!

Nela Slováková se rozhodla, že vydělá na tom, že lidé mají strach z koronaviru Nabídla tedy svým ovečkám přes Instagram drahé gely a roušky, kde prý má být stříbro, které zabíjí baktérie.

Jak baktérie souvisí s virovým onemocněním COVID-19 To ví asi jen Nela a její hokejista.

Navíc na stránce Hrabonela Lichvářová si začali lidé sdělovat zkušeností, jaké s holkou z Brna mají. A není to žádné hezké čtení. Plno lidí tvrdí, že mají podnikatelky plné zuby a podají trestní oznámení

Nela už ví, co je exekuce

"Plavky jsem si pořídila na dovolenou v zahraničí v květnu 2018. Sice jsem podle recenzí četla, že je delší doba, ale že by měly být kvalitní. Přišly asi za tři týdny. Na dovolené jsem je užívala pouze pět dní a bohužel už nešly nosit," uvedla pro web expres.cz nespokojená zákaznice. Chtěla vrátit peníze, ale nešlo to. Nela se bránila. Tak jako se brání nyní s gely a rouškami.

"Problém byl už jen s reklamací, vůbec žádné informace, jak postupovat pro reklamaci použitého zboží, jen pro výměnu velikosti anebo vrácení. Nakonec mi až neochotně asistentka poradila, jak na to, pak už jsem svoje peníze viděla po exekuci v lednu 2020," uvedla pro expres nespokojená zákaznice Monika.

Slavní dávají ruce pryč

Od Nely tak dávají ruce pryč firmy i kamarádi. Veronika Arichteva nebo Nikol Trojanová veřejně uvedly, že se jim dělá zle z toho, jak se Nela chová. Nyní se k nim přidala také ředitelka Miss České republiky Alex Belinger. "Celý život se snažím dělat poctivou a legální práci, odvádím daně, nerejžuju na lidském strachu. Já už si před lety říkala, kdy na tohle vše doplatí. A ejhle, karma," napsala paní Alex.

Nela Slováková ale tvrdí, že vše urovná. Že ničeho nelegálního se nedopustila a všechny zakázky odbaví. Držíme jí palce, aby všechno zvládla.

VŠE O NELE SLOVÁKOVÉ NAJDETE ZDE

Související články

Další články