Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Ex Miss trojka Zálešákové si našel půvabnou náhradu: Josef Smolík jen září

Ex Daniely Zálešákové Josef Smolík si našel náhrad za modelku: Je to věřící profesorka
Zdroj: Se souhlasem Josef Smolík
+ Další fotografie
nová láska

Není to tak dávno, co se podnikatel Josef Smolík (53) rozešel s modelkou Danielou Zálešákovou (21). Zatímco Daniela si záhy našla partnera, Josef zůstával sám. Nyní je ale všechno jinak. Josef Smolík je v současné době zamilovaný až po uši do půvabné osmadvacetileté slečny, o které něco málo prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz. 

Ještě nedávno to vypadalo, že podnikatel Josef Smolík a modelka Daniela Zálešáková jsou jedním z nejstabilnějších párů českéhou šoubyznysu.

Proto všechny překvapilo, když zcela nečekaně oznámili rozchod po sedmiletém vztahu. "Ano, je to pravda. S Pepou jsme se rozešli, ale proběhlo to v přátelském duchu," okomentovala před časem rozchod Daniela pro eXtra.cz.

Josef se k rozchodu s Danielou příliš vyjadřovat nechtěl. Vzkázal jen, že souhlasí s jejími slovy a návrat odmítá.

"Návrat považuji za málo pravděpodobný," dodal. Zatímco Daniela si našla podnikatele Marka Friedla, Pepa zůstal sám. Osamělému životu je ale nyní konec, protože Josef Smolík redakci eXtra.cz přiznal novou lásku, ze které je nadšený.

Josef Smolík: Seznámili jsme se přes Instagram

Sympatický podnikatel je zamilovaný a na svou novou lásku pěje jednu chválu za druhou. "Nemohu přesně prozradit, o koho se jedná, protože si to nepřeje. Seznámili jsme se ale přes Instagram," popsal eXtra.cz.

"Je ze Slovenska a je to věřící vysokoškolská profesorka. Je to až neuvěřitelné, ale jsme velice šťastni, že jsme se poznali," dodal nadšeně Josef Smolík. Snad tedy potkal konečně tu pravou a jejich láska jen pokvete.


Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy