Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Ex Jaromíra Jágra si koupila milionový byt: Veronika Kopřivová ukázala bydlení

Veronika Kopřivová ukázala se pochlubila novým bytem.
Zdroj: Archiv Veronika Kopřivová
+ Dalších 5 fotografií
bydlení
Bývalé partnerce hokejisty Jaromíra Jágra Veronice Kopřivové se velmi daří. Rozjela podnikání, které jí šlape, zamilovala se, a dokonce si koupila prostorný byt, kterým se pochlubila fanouškům na sociálních sítích.

Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra (48), modelka a podnikatelka Veronika Kopřivová září poslední dobou štěstím. S partnerem Miroslavem Dubovickým jim láska jenom kvete, v podnikání se jí velmi daří a za výsledky své práce si koupila nový prostorný byt, kterým se pochlubila na sociálních sítích.

Splněný sen

"Hurááá, konečně jsem si koupila vlastní byt. Odvaha jít si za svými sny a trávit dny, svátky a víkendy prací mají smysl. Vždy jsem si přála smysluplně investovat peníze do vlastního bydlení. Je mi líto, že jsem to neudělala už dřív, ale vše má asi svůj čas," prozradila.

"Teď mě čeká plno zařizování, vybavování, vybírání spotřebičů, nábytku, doplňků a plno dalších věcí. Svýho kluka si samozřejmě beru s sebou, už se těší, až vše bude montovat a stěhovat dle mých představ. Mám v plánu tady bydlet tak 2-3 roky, a následně byt třeba pronajímat. Jsem ráda, že tuhle radost s vámi mohu sdílet, ne z důvodu chlubení, ale sdílené radosti a motivace. Věřte si. Běžte a tvrdě s láskou pracujte na svých snech," svěřila se Veronika na svých sociálních sítích v říjnu loňského roku.

První fotka a cesta za exotikou

Nyní už je byt obydlený a Veronika se pochlubila prvním snímkem z již zařízeného domova. "První fotka z mého nového bytu, takhle si tady každý den pracuji. Vím, že patřím mezi ty šťastnější, co mohou v této době pracovat, a o to víc si toho vážím. Miluji svoji práci, ale přiznám se, že už odpočítávám hodiny, kdy to zaklapnu a pojedu na dovču, kde budu několik dní řešit, jen co si vezmu za plavky, jak se budu opalovat, co sem přidám za fotku a co si dám k jídlu," prozradila.

Netrvalo dlouho a její přání vyjet za exotikou bylo vyslyšeno. Půvabná Veronika odletěla se svým partnerem Miroslavem Dubovickým na Maledivy, odkud již posílají pozdravy.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy