Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ewo, takhle zblízka už ne: Farna předvedla mimozemský výraz a čelo jako Yoda

Koho to Ewa připomíná?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 55 fotografií
Ewa Farna (24) je skvělá ženská, která si ze sebe umí dělat v jednom kuse legraci. Nemá nejmenší problém vyjít mezi lidi bez líčidel nebo se jen tak ze srandy natáčet a mít u toho tři brady. Tentokrát ale pobavila opravdu hodně. Na Instagram natočila video, na kterém má obrovské nekončící čelo a mimozemský výraz.

Zpěvačka Ewa Farna (24) má sice pěkných pár kilo navíc, ale to ji rozhodně nerozhází. Stále se navléká do modelů, které příliš nelahodí její postavě a kvůli tomu se také stává terčem časté kritiky. Jí je to ale evidentně jedno, a tak to má být.

Zpěvačka chodí oblečená v tom, v čem se cítí nejlépe – co na tom, že to neodpovídá jejím rozměrům. Těžkou hlavu si nedělá ani z toho, když ji načapají fotografové absolutně nenalíčenou, v pomačkaných hadrech a s mastnými vlasy.

V poslední době si ze sebe dělá často srandu na sociálních sítích a baví tím všechny své fanoušky. Tentokrát opět zabodovala. Natočila krátké video, na němž vypadá jako mimozemská bytost s velkou kulatou hlavou a čelem jako yoda.

Tímto výrazem rozesmála určitě nejednoho člověka. Lidé jsou rádi, že hvězda jako je Ewa si nepotrpí na žádné manýry a chová se úplně normálně, jako každá jiná holka odvedle. Tak co to bude příště? Možná by neškodil záběr z trochu větší dálky.

Související články

Další články