Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Ewo, proč? Farna se narvala do nepadnoucích šatů a má už zase boky jako skříň. Foto uvnitř

Ewa Farna: Narvali ji do malých šatů a má už zase boky jako skříň
Zdroj: Profimedia
Instanews

Ewa Farna (28) v poslední době hodně zhubla, to nepopíráme. Jenže nic se nemá přehánět. "Narvali mě do velikosti 36," jásala zpěvačka na sociálních sítích, ačkoli je její běžná velikost nepopiratelně vyšší. Výsledek? Ewa vypadá, jako kdyby znovu bojovala s váhou. Pozor na nepadnoucí oblečení, ať nedopadnete stejně, dámy!

Narvaná Ewa Farna

"Narvali mě do velikosti 36," jásala zpěvačka Ewa Farna (28). Což o to, narvat se do něčeho, co drží zezadu na pár špendlících, zvládne na fotku každý. Jenže špíčky rýsující se pod těsnou sukní a rukávy zaryté do podpaží už na sexappealu nepřidají ani čerstvě zhubnutému tělu. Ewička si tak přidala několik kilo navíc a působí, jako kdyby zase začínala mít boky jako skříň...

Bohyňa Dara Rolins

Zpěvačka Dara Rolins (48) si oproti tomu drží postavu jako vysekanou z kamene už roky. Nestárnoucí slovenská diva se pochlubila plochým bříškem jenom v podprsence. Máte na ňu chuť?

Lela Ceterová už vybavila pokojíček

Už jen sedm týdnů a Lela Ceterová (31) bude dvojnásobná maminka. Proto už si vybavila i dětský pokojíček. Nechybí v něm bílá kolébka, pohodlný gaučík, ani televize.

Iva Pazderková nahoře bez

Herečka Iva Pazderková (41) se pochlubila vytesanou postavou, na které tvrděě dřela ve fitku. Už brzy stane na soutěžním poli bikini fitness. Fandíme a držíme palce! A samozřejmě...se kocháme.

Související články

Další články