Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Ewo, tohle nebere konce! Názor na její třípatrové pozadí a proč ničemu nevadí

Zdroj: reprofoto ČT
+ Dalších 57 fotografií
GLOSA: Asi nikdo není větší obětí všech kritiků kil navíc v showbyznysu než Ewa Farna (24). Tahle sem tam nařvanější holka s poněkud větším podstavcem to slízává za to, že se denně nemučí v posilovně, taky kvůli tomu, že zapracovala genetika, a proto, že má co nabídnout i mimo svoje křivky!

Existují dva tábory, které jsou docela nesmiřitelné. Jeden naprosto nekompromisně zastává cestu bezchybné krásy bez gramu navíc (božíčku, ještě jsem dnes neměl sójové latté!) a těm, co jsou v kritice shovívavější, naštvaně ukazují prostředníček. Nesnesou mezi známými lidmi nikoho, kdo to má v hlavě i co se týče prezentace nastavené jinak než na vysportovaném těle.

Druzí zase skoro říkají, že i morbidní tloušťka je atraktivní, hlavně když umělec třeba dobře zpívá či hraje. Obojí je asi extrém, nicméně podle mě bychom se asi mohli vykašlat na to, jestli má Ewa Farna boky jako skříň nebo nějakou část těla jako obryně. A klidně ať sní moji mámu, jestli jí to pomůže k ještě lepšímu zpívání! A klidně si pak přidej, jen do toho, Ewo!

Proč to vůbec tolik řešíme?

Za prvé s ní nespíme a jestli se to Ewě a jejímu manželovi Martinu Chobotovi líbí, je nám do toho houby. Však nás taky nikdo nenutí se na to dívat.

Navíc si nemyslím, že Ewa má nějaký vážný problém. Ano, nikdy z ní nebude Twiggy, což je ale jedině dobře. Aspoň nemá prsa po malém bráškovi, když už jde o tu čumendu.

Pavarottiho tak nikdo neponižoval

U operní megahvězdy Pavarottiho všichni taky oceňovali jeho geniální tenor a vysoké cé a nikdo se nepatlal v tom, že kvůli němu možná někde museli vysazovat i futra. Chápu, někdo se pohorší, že ty dva porovnávám, ale v tomhle fakt musím.

Tak snad se i Ewa dočká a bude se řešit hlavně její zpěv. A ten je, musím uznat, na české poměry hodně slušný. A ani jejích fanoušků u nás i v Polsku nijak neubývá. Naopak jich je hodně takových, co jí fandí bez ohledu, kolik kil zrovna ukazuje její váha.

Doufám, že ji kritika moc nesundává, dělá si z ní srandu a někdy naopak i hysterické příznivce dokonalé vyhublosti provokuje, aby jim praskla jejich extrémním zdravým životním stylem zásobená cévka!

Mohlo by vás zajímat

Další články