Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ewě Farné je trapně, že ji Meghan nepozvala na veselku! Může jen poměřit svatební šaty…

Krásná Meghan nepozvala Ewu Farnou na svou svatbu, které je z toho
trapně…
Zdroj: archiv
+ Dalších 32 fotografií
Je jí trapně... Ewa Farna (24) přiznala, že možná v koutku duše čekala, že by ji krásná Meghan (36) mohla pozvat na svou svatbu s princem Harrym (33). Jenže to se nestalo. Mezi hvězdné hosty se zkrátka nedostala, a tak jí nezbývá nic jiného než zavzpomínat na vlastní veselku s Martinem Chobotem a maximálně porovnat svoje svatební šaty s vévodkyní a herečkou ze seriálu Kravaťáci...

Pěvecká ikona se rozpovídala na svém Instagramu o královské svatbě. Je patrné, že část jejích slov se nesla v nadsázce, ale další část byla rozhodně míněna vážně. Ewa si v polštině ke snímku Meghan a Harryho napsala doslova, že se dívala na svatbu své oblíbené herečky ze seriálu Suits (Kravaťáci), na kterou nebyla pozvána, a tak jí je trochu trapně. Ale má je ráda a nezávidí jim, cítí, že budou normální pár. Farna potom ještě doplnila, že si manželé po oficiální ceremonii udělají ještě soukromou party a že jim jejich štěstí přeje.

Svatba to byla nádherná a nejspíš sama Ewa zamačkávala slzy jako malá holka. Možná se rozpomenula na svou nedávnou veselku, kdy se stala ženou kytaristy Martina Chobota. A rozhodně nezapomenutelné pro ni byly její krásné šaty, které aktuálně mohla porovnat se šaty Meghan. Rozdíl byl nejspíš i v ceně. Meghan se oblékla do šatů v přepočtu za 6 milionů korun, Ewiny byly asi o pár řádů levnější.

Obě dámy ale spojuje jedno. Jsou vdané a mají své vysněné muže.

Související články

Další články