Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Ewa se oblékla podle modelky Emily Ratajkowski! Které z nich to sluší víc?

Co říkáte?
Zdroj: instagram
+ Dalších 62 fotografií
Zpěvačka Ewa Farna (24) se toho prostě nebojí! Nasoukala se do saka, které i když je z nové kolekce, její postavě moc nepřidává. Z toho si ale úspěšná zpěvačka nic nedělá a vesele se srovnává se světoznámou modelkou Emily Ratajkowski (26), která se dokonce vdávala ve stejném outfitu!

Tak tohle je síla, máme tady souboj korpulentní zpěvačky se zlatem v hrdle Ewy Farné Chobotové a světoznámé krásky a modelky Emily Ratajkowski. Obě na sebe navlékly novou kolekci jisté populární značky. Která z nich to nevychytala?

Ewa se dokonce vyjádřila k článku, který jsme právě o jejím ne moc povedeném výběru oblečení napsali: „Napsali, že jsem se nasoukala do saka po babičce. Chtěla bych redakci sdělit, že je to nejnovější kolekce Zary a v tom samém kompletu se nedávno vdávala Emily Ratajkowski. O ní by to určitě nenapsali.“

Je obdivuhodné, že si Ewa dala záležet a obstarala si na koncert v Ostravě stejný kousek jako Emily v den svatby. Je ale do očí bijící a do nebe volající, že jedna z nich šlápla hodně vedle! Co myslíte, které z nich to sekne víc?

Související články

Další články