Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ewa poděkovala fanouškům za 200 tisíc sledujících: A na oslavu se nasoukala do latexu!

Ewa umí zaujmout.
Zdroj: instagram
+ Dalších 57 fotografií
Talentovaná zpěvačka Ewa Farna Chobotová (24) už delší dobu bojuje se svojí nadváhou. Přijala ale nabídku od společnosti Nike a snaží se opět dostat do kondice a shodit nějaké to kilo. Momentálně ale slaví úspěch na sociálních sítích a jako poděkování přidala fotografii v upnuté latexové sukni! Proč?!

Národem milovaná zpěvačka bezesporu strčí své letitější kolegyně do kapsy! Zpívat jednoznačně umí, a když se rozjede na pódiu, všichni kritici jen tiše zírají. Ovšem kdyby k tomu všemu „vytunila“ svou postavu, nebude snad nikdo, kdo by ji za něco mohl kritizovat. Jenže Ewa Farna (24) to v posledních letech přehání s nedodržováním nutričních pravidel a zakulacuje se.

Tentokrát ukázala fanouškům fotografii, která je na první pohled povedená a Ewa s ní chtěla oslavit na Instagramu 200 tisíc fanoušků a také poděkovat svým příznivcům za oddanost a aktivitu, která na jejím profilu rozhodně nechybí.

Fanouškům napsala: „Kdysi, když jsem zapomněla heslo a ztratila ho nenávratně ke svému oficiálnímu Instagramu s tisíci sledujících, jsem si fakt ťukala na hlavu a myslela, že se mi nepodaří dostat mezi lidi, že ofiko teď bude účet @ewa_farna93. Díky vám za to! 200 tis. je zodpovědnost, teď už budu s tím heslem opatrná.“

Ewa napsala jednoznačně emotivní vzkaz, lidé ji za její slova milují, ale to, co si opět na sebe navlékla, je prostě katastrofa. Ewa se podle všeho rozhodla neřešit svá kila v žádném slova smyslu, a tak hrdě vystavuje svůj velký zadek a obří stehna na odiv!

Protože pokud se někdo s nadváhou dobrovolně vtěsná do latexové sukně béžové až tělové barvy, nabízí se otázka, zdali jde o vtip, nebo dotyčná osoba nemá, neměla a nikdy nebude mít soudnost!

Související články

Další články