Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Ewa Farna zvolila opět děsivý outfit: Ve vytahaném triku se promenáduje na dovolené

Ewa je na dovolené…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 63 fotografií
Je jako neponaučitelná... Ewa Farna (24) je aktuálně na dovolené ve Španělsku, kde nabírá nové síly, než se vrátí na pěvecká pódia. A všem místním ukazuje, že i zpěvačka evropského formátu může mít naprosto šílený vkus.

Ewa je ženou, která jeden den dokáže svým šarmem a dokonalou vizáží položit všechny na lopatky, další den předvést něco, z čeho se zvedá módním stylistům doslova žaludek. Královna outfitových proměn se tentokrát opět netrefila.

Ve slunném Španělsku totiž předvedla všem přesně to, za co doma v Česku sklízí obrovskou kritiku. Možná si to sama uvědomila, když ke snímku, jenž si vyvěsila na Instagram, připsala popisek „Taková klasická z Hlubočep“ – což je pražská čtvrť, kde by si v klidu mohla ve vytahaném triku vyjít po ulici a nikdo by jí neřekl ani slovo.

Ewa tak opět předvedla, že dlouhým vytahaným trikem ráda zakrývá svou nedokonalou postavu. Jenže víc by jí rozhodně prospělo, kdyby se vykašlala na zakrývání nedokonalostí a jednoduše zhubla. Protože to až se stane, to se zase Ewa bude ukazovat všude jen v plavkách či oblečení, které nezakryje prakticky vůbec nic. Je to s ní zkrátka jako na houpačce.

Související články

Další články