Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ewa Farna ztratila soudnost?! Narvala se do modelu strojvedoucí ze Špekounova

Tohle je naprosté módní peklo.
Zdroj: instagram
+ Dalších 68 fotografií
Co se týče vkusu, má to Ewa Farna (24) jak na houpačce. Někdy je dokonalá, jindy na sebe narve nějaký nesmyslný model, ve kterém vypadá naprosto příšerně. Ani tentokrát opět potvrdila, že by udělala nejlépe, kdyby si najala nějakého stylistu. Zpívat umí totiž nádherně, ale v oblékání občas silně tápe.

Kdyby jenom trochu chtěla, tak by mohla Ewa Farna na veřejnosti doslova zářit. Vůbec nevadí, že má pár kilo navíc, protože pomocí dobrého stylisty se to dá perfektně zakrýt, či z toho dokonce udělat přednost. Jenomže zpěvačka evidentně vůbec nechce pomoct a do svých módních kreací se vrhá po hlavě.

Tentokrát se ale ukázala v naprosto příšerném modelu, který je fanoušky právem nazýván halucinogenním módním peklem. Absolutně nechápeme, z jakého důvodu se oblíbená brunetka nasoukala do červené hrůzy, která z dálky připomínala podivné pončo.

Aby nevkusu dodala třešničku na dortu, tak si navlékla na ruce latexové černé rukavice a na hlavu si připlácla čepici, jakou nosí strojvedoucí.

Celý outfit působil jako pěst na oko, Ewě opět přidával několik kil navíc a ještě to vypadalo, že zpěvačka za chvíli vypraví vlak do Špekounova. Prostě děs a hrůza! Ewo, proč nám tohle děláš, ptají se zděšení fanoušci.

Související články

Další články