Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ewa Farna způsobila obří poprask na večírku: PRASKLA MI VODA, křičela!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 43 fotografií
těhotenství
Ewa Farna (25) způsobila na večírku vskutku velký poprask, když začala křičet, že jí praskla voda. Zpěvačka je v současné době v pokročilém stádiu těhotenství, takže se něco podobného klidně mohlo stát. Ewě těhotenství neskutečně svědčí a neustále srší skvělou náladou.

Ewa Farna (25) byla ozdobou letošního předávání hudebních Cen Anděl. Zpěvačka je v pokročilém stádiu těhotenství, ale přesto koncertuje, jako by se nic nedělo, a srší skvělou náladou. Je vidět, že z blížícího porodu si zbytečně hlavu nedělá.

Večírek se ale neobešel bez menšího trapasu, který Ewa vtipně okomentovala. Mirai Navrátil si přes stůl podával ruku s Martou Jandovou. Nechtěně u toho vylil vodu a to přímo na Ewu Farnou. Ta začala vykřikovat, že jí praskla voda. Mirai by se možná hanbou propadl, ale těhotná zpěvačka nehodu vzala s humorem.

Ewa sice vtipně zareagovala, ale některé lidi v sále to přece jenom na chvíli, než pochopili, že jde o vtip, vyvedlo z míry. S manželem Martinem Chobotem se vypařila hned po přímém přenosu. A i jejich příchod proběhl téměř bez povšimnutí. Aby se vyhnuli fanouškům a novinářům, do Fora Karlín přišli zadním vchodem.

V galerii se můžete podívat na fotky těhotné Ewy Farné. Neskutečně jí to totiž jako těhulce sekne.

Související články

Další články