Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Ewa Farna zdědila trojdomek ve čtvrti celebrit: Jmění jim zanechal manželův dědeček

Ewa Farna s manželem zdědili krásný trojdům v centru Prahy.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Renata Bušková/Herminapress
+ Dalších 10 fotografií
Bydlení

Ewa Farna s manželem Martinem Chobotem nově zdědili trojdům přímo na kouzelných Hradčanech. V této pražské čtvrti, která se nachází nedaleko Pražského hradu, se to celebritami jen hemží. Manželé nemovitost zdědili po dědečkovi Martina Chobota a už všechno dokonce i stvrdili u notáře. Informace přinesl deník Blesk.

Ewa Farna svatbou s Martinem Chobotem, s nímž má dvě děti, nedosáhla jen dokonalého štěstí, ale také značného majetku. Po jeho dědečkovi totiž zdědili trojdům na Novém Světě nedaleko Pražského hradu.


V této starobylé čtvrti bydleli například režiséři Karel Kachyňa či Ivo Novák, spisovatelé jako Arnošt Lustig a Ota Pavel nebo herec a ředitel divadla Ungelt Milan Hein.

Zlatá slavice s manželem nyní plánuje trojdomek zvelebovat. Dům, spojený se třemi dalšími budovami, stojí naproti restauraci U raka a vychází u něho turistická trasa po pamětihodnostech.

Ewa Farna na Slavících


Plány s domečkem

Manžel Ewy Farne se, podle informací deníku Blesk, snaží místečko zrekonstruovat a proslulému domečku vrátit jeho původní vzhled. Na místě se zatím objevily nové dveře, které tam dříve nebyly. Zatím není jasné, zda se do domu bude stěhovat celá rodina a bude to tak jejich nový domov, či velký dům o celkové rozloze 114 m2 využijí jinak.

A tak k velké radosti, kdy Ewa Farna letos vyhrála Zlatého slavíka, kdy redakce eXtra.cz byla u toho, se k tomu přidává i požitek z nového bydlení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy