Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ewa Farna zazpívala a ukázala své soukromí! Jak to u ní vypadá? DOMÁCÍ VIDEO

+ Dalších 54 fotografií
Ewa Farna (22) je pro mnohé půvabná pěvecká kráska, pro jiné trošku korpulentní zpěvačka, která ze sebe hlasově umí vydat maximum. Na české hudební scéně se pohybuje už roky. Teď předvedla, jak se připravuje na koncert, a při tom dala nahlédnout do svého soukromí, které sdílí s manželem Martinem Chobotem.

Před lety málokdo tušil, že se Ewa bude držet pěveckého vrcholu levou zadní. Daří se jí to neobvykle, je populární nejen v Česku, ale i v nedalekém Polsku. Jenže vše nemá zcela zadarmo. Řadí se k opravdovým profesionálům, kteří třeba přípravu na vystoupení nepodcení.

Teď všem ukázala, jak to vypadá, když se doma rozezpívává, aby poté předvedla fanouškům, že kupovat si lístky na její koncerty není chyba. „Máme před sebou dneska koncert, tak se doma rozezpívávám. Jsem ještě v teplákách, ale říkala jsem si, že to zaznamenám, třeba to někoho zajímá – ráda se rozezpívávám do skvělé Demi Lovito. Tak taková jedna domácí,“ okomentovala Ewa své video, v němž opravdu skvěle zpívá.

Svým fandům zároveň poodhalila své soukromí, do něhož se unavená po náročných vystoupeních ráda vrací. Vždy tam na ni čeká její milovaný manžel Martin, se kterým se už určitě baví o společném miminku.

Související články

Další články