Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Ewa Farna vykopla ze života svého objevitele! Tohle si snad nezasloužil ani Lešek Wronka!

+ Další 2 fotografie
Po deseti letech odchází Ewa Farna (22) od svého objevitele Leška Wronky (55). Otočila se zády k člověku, který dokázal z dvanáctileté dívenky udělat takřka přes noc hvězdu u nás i v sousedním Polsku!

Před deseti lety se zpěvačky Ewy Farne (22) ujal hudební manažer Lešek Wronka a z neznámé dívenky s rovnátky udělal hvězdu.

Farna si hitem „Měls mě vůbec rád“ nepodmanila fanoušky jen v České republice, ale i v sousedním Polsku! Tam žije 40 milionů lidí, takže Wronka ji dostal na lukrativní trh. Teď je ale tohle „zlaťákové manželství“ u konce. Na rozpad dua upozornil Blesk.

Letos zpěvačka slaví významné jubileum, a to deset let na scéně, a své fanoušky šokovala zprávou, že ukončuje spolupráci se svým objevitelem.

Farna ovšem není jediná, kdo utekl z Wronkovy stáje. Před Farnou s ním ukončila spolupráci i Gabriela Gunčíková, která se letos dostala do finále Eurovize.

Mohlo by vás zajímat

Další články