Zpěvačka Ewa Farna (23) s fotografem Matúšem Tóthem nafotila krásné fotky, které si zároveň nadělila ke svému desátému výročí na hudební scéně. Ewa tím i zbourala všechny předsudky, a i přes to, že má “boky jako skříň”, dostala se na stránky magazínu ELLE.

Stylista velice důkladně a promyšleně zamaskoval její větší bříško a nechal boky krásně vyplouvat z celkové siluety, kterou drží korzet a stahovačky.

A víte co? Nás to prostě baví! Stejně tak, jako Bridget Jones proslavila své babičkovské stahovačky, tak dnes Ewa suprově propaguje korzet (i s těma stahovačkama). Ksichtík má ta holka pěkný, tak o co jde!

Dámy, když to vezmeme kolem a kolem, nebyla ta doba, kdy se nosily ty korzety, vlastně pro nás jako ženy lepší? Mohly jste neomezeně jíst, pít, a nezatahovat břicho! Žádné push up podprsenky, ten korzet Vám je držel tak, že i v osmdesáti vypadaly k světu. Ach jo…..kéž by to bylo zpátky.

Nicméně Ewě to velice sluší, akorát nás trochu vyděsila ta fotka ve stylu Davida Bowieho. Ale za to Ewa nemůže, to je holt ten “vrchol” českého módního guru stylu.