Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Ewa Farna v tom není sama! Které další známé ženy mají PLANDAVÁ PSÍ OUŠKA?

Holky, příště radši podprsenku.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Další 4 fotografie
V dnešní době už je dost unikátní, když má holka přírodní prsa. U některých případů si ale musíme říct, že je to vážně škoda, že do plastické operace nešly. Ano, na někoho příroda prostě nemusela být zrovna hodná, ale tak když mám plandáky, tak si vezmu podprdu. Kdo může být v klubu "psí ouška" v čele s Ewou Farnou?

Každému není dopřáno krásného a pevného poprsí jako u lolitek. Samozřejmě že časem se ňadra mění, vliv na ně má kojení, gravitace a také cvičení. Jenže u některých by ani zaručené cviky na zvednutí hrudníku nepomohly. To už by chtělo spíš zavolat plastickému chirurgovi o pomoc.

A když nechcete pod kudlu, dobře, je to vaše věc, ale nelekejte lidi na veřejnosti. Existují totiž zázračné podprsenky, které z vašeho hrudníku během sekundy vykouzlí naditý dekolt na místě, kde má být, nikoliv u kolen.

Nejen Ewa Farna (23) šlápla vedle, ale i Agáta Prachařová (31) nebo Jitka Čvančarová (38) už odhalily, že jejich poprsí postihla gravitace, a příště by buď měly volit rolák, nebo si vzít spodní prádlo. Sice jim každý bude koukat do výstřihu, ale bude si klepat na čelo, proč to ostatním dělají, že je tak pohoršují.

Možná je budou litovat, že se neviděly v zrcadle. Ale snad to slavné dámy napraví a příště už uvidíme jen sexy dekolt, který by jim mohla závidět i patnáctiletá holčička.

Související články

Další články