Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Ewa Farna v rukou úchyla: Intimní vzkazy na Facebooku, sex v bazénu a soukromé fotky, které se neměly dostat ven!

Farna se dostala do spárů úchyláka z Prahy!
+ Další 2 fotografie

U nás slavná polská plnoštíhlá zpěvačka Ewa Farna (19) řeší problém s dalším ze svých šílených fanoušků.

Pražák David Š. na svém facebookovém profilu tvrdí, že se zpěvačkou chodí, a prostřednictvím falešného profilu Farné zřejmě sám se sebou „komunikuje“, případně se za zpěvačku vydává někdo z jeho přátel.

Na profilu se navíc objevují fotografie zpěvačky, které nejsou určené širší veřejnosti. Část z nich je zřejmě ukradená z jejího opravdového, přísně soukromého profilu, kde má jen velmi úzký okruh přátel.

David, zřejmě fanatický fanoušek, nebo člověk, který si takto získává pozornost, se s tím skutečně nemaže. „Ewa Far“, jeho „přítelkyně“, s ním laškuje, řeší velikost svých prsou a jeho přirození a průběh intimních chvilek, což by praktikující katolička Ewa jistě na sociální síti nedělala. Těžko říct, zda se jen baví parta teenagerů, nebo se jedná o osobní problém hlavního hrdiny. Celá věc však vrhá špatný obraz na samotnou polskou hvězdu.

Management Farné dvakrát nadšený není: „Můžeme každopádně potvrdit, že Ewa s nikým takovým v současnosti určitě nechodí“, řekla nám její „guvernantka“ Michaela Kocourová, která podle vlastních slov podobný problém neřeší poprvé, a dokonce přidává peprnou historku o pedofilovi, kterou vám přineseme zítra.

Samotného „milence“ Ewičky jsme kontaktovali, ale na naše dotazy typu kdy bude svatba, zda to s Ewou myslí vážně a jestli ví, že potraty jsou v Polsku zakázané, nijak nereagoval.

Mohlo by vás zajímat

Další články