Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Ewa Farna už PORODILA? Do mé DĚLOHY vám nic není, běsní zpěvačka!

+ Dalších 6 fotografií
Nechte mě být
Spekulace, že soukromí si střežící Ewa Farna (25) tají porod, začaly tento týden sílit. Za pár dní vyráží na velkolepé turné. A těžko říct, zda by si na vystoupení ve vysokém stupni těhotenství troufla. Jenomže zpěvačku už tyhle domněnky rozčilují. Rázně dala najevo, že si zásahy do svého života nenechá líbit!

Porodila už Ewa Farna? Někteří fanoušci spekulují, že její první miminko už by mohlo být na světě. Zatím však zůstává ve hvězdách, zda už jsou ze zpěvačky a jejího manžela Martina Chobota (30) skutečně rodiče.

Farna se proti spekulacím v pátek rázně ohradila. „Zvědavost lidí by měla končit tam, kde začíná soukromí jiných. Zvlášť těch, které ani osobně neznáme, nebo si jednoduše zásah do života nepřejí. Každý má právo mít svůj PIN kód k účtu, plot kolem domu nebo dveře do ložnice,“ napsala zpěvačka na Instagram.

„Nárok na soukromí je normální. Ať už jste vévodkyně, účetní, kuchařka, prodavačka nebo zpěvačka. Mysleme na to, když se zase budeme vyptávat na stav děložního čípku cizího člověka a divit se, že to považuje za jeho věc,“ dodala.

Už v úterý 14. května ale Ewa vyráží na své turné, které zahájí v Plzni. A mnozí se ptají, jestli není riziko vystupovat v pokročilém těhotenství. Tak třeba nakonec přestane mlžit a řekne pravdu!

Mohlo by vás zajímat

Další články