Buď Ewa na tajňáka prošla brutálně rychlou hubnoucí kúrou, nebo si musela odskočit na liposukci. Jinak si její ploché bříško nelze snad ani vysvětlit. Možná existuje varianta, že si snímek vzal do parády nějaký šikovný grafik a bříško zmenšil. A nebo se prostě talentovaná zpěvačka vytasila s nějakým archivním, 5 let starým snímkem. Jenže v té době nebyla tváří světoznámé sportovní značky…

Ať je to jak chce – Ewě to rozhodně na pohublém snímku náramně sluší. A je to rozhodně to, co na ní fanoušci milují. Je totiž naprosto skvělé, když se talentovaná dívka, jejíž písničky milují lidé nejen v Česku, ale i v Polsku, ukáže v přiléhavém cvičebním oblečení a nederou se jí ven špeky. „Ne perfektní, ale svá. Mám ráda svůj život, svou práci, přátele a ano, mám ráda i své tělo,“ okomentovala Ewa svůj hubený snímek.

Takhle má vypadat zpěvačka její úrovně a takovou Ewu Farnou máme rádi. V posledních měsících tomu bylo rozhodně jinak a dietologové obraceli oči v sloup. Jen tak dál, Ewo, za tohle ti dáváme palec nahoru!