Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Ewa Farna ukázala ploché bříško: Po porodu na sobě nepřestává makat, foto uvnitř

Zdroj: Archiv Ewa Farna
+ Další 4 fotografie
proměna
Oblíbená zpěvačka Ewa Farna (27) se stala nedávno maminkou. S poporodními kily zatočila jako mávnutím kouzelného proutku a na svých sociálních sítích se pochlubila novým snímkem, na kterém vyniká její vypracované ploché bříško, a navíc oznámila, že připravuje novou desku.

Zpěvačka Ewa Farna (27) se před více než rokem stala maminkou rozkošného syna, kterého s manželem Martinem Chobotem pojmenovali Artur. Mateřství krásné zpěvačce očividně velmi prospívá a s nadbytečnými poporodními kily už stihla rychlostí blesku zatočit.

Proměna

Než založila oblíbená zpěvačka rodinu, bylo jí často vyčítáno, že si nevybírá vhodný oděv ke svému typu postavy. Tahle doba už je ale dávno pryč a Ewě by dnes zajisté slušel i pytel od brambor.

Její hubnoucí proměny si mnozí všimli již v srpnu loňského roku, kdy ve slušivém modelu zveřejnila snímek, na kterém předvedla štíhlé nožky. Tentokrát se Ewa na sociálních sítích pochlubila novou fotkou, na které ukázala i své ploché bříško a fanoušci jí to dali značně znát. "Božínku, vy jste tak nádherná, Ewičko," napsala jedna z fanynek. "Jakou pěknou figuru máte, tleskám," dodala další.

Související články

Další články