Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Ewa Farna ukázala dokonalou proměnu svého bydlení: Těším se na šmejdění, jásá Pokáč

Zdroj: Archiv
+ Dalších 5 fotografií
BYDLENÍ
Úspěšná zpěvačka Ewa Farna na Instagramu ukázala svůj krásný pokoj, ve kterém plánuje skládat hudbu a odpočívat. K Vánocům si nadělila jeho proměnu a tvrdí, že z pokoje bude mít radost ještě dlouhou dobu. Čeští i polští fanoušci jsou z rekonstrukce nadšení, písničkář Pokáč se těší na prohlídku.

Zpěvačka Ewa Farna (27), která slaví úspěchy v ČeskuPolsku, se na svých sociálních sítích pochlubila nově zrekonstruovaným bydlením. Příspěvek uvádí tím, že jde o dárek od ní pro ni. Nadělila si ho před měsícem k Vánocům. „Jsem takový ten milovník proměn před a po, tak konečně mám i tu svou,“ komentuje s nadšením hudebnice, jež má na kontě řadu úspěšných hitů, jako třeba Měls mě vůbec rád, Na ostří nože nebo Ta o nás.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Ewa Farna se pochlubila tím, jak proměna vypadá i ve svých instagramových příbězích. Ewa je úspěšnou zpěvačkou v České republice i Polsku, fanoušci z obou zemí jsou pak z rekonstrukce bytu nadšeni. „Tý brďo! Nádhera,“ píše jedna z komentujících s tím, že se jí líbí stolní fotbal, který Ewa v bytě má. „Nádhera, skvěle sladěné. Máte cit pro barvy,“ chválí další. Jedním z komentujících je i známý písničkář Pokáč: „Už se těším na šmejdění,“ vtipkuje.

Maminka ročního syna vypadá spokojeně a zrekonstruovaná podkrovní místnost jejího domu jí poskytne inspirativní místo k relaxu i skládání nových písní. Z bývalého skladu vznikla vkusná „zašívárna“, jak sama Ewa před časem napsala.

Související články

Další články