Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Ewa Farna to spočítala lidem, kteří se jí posmívali: Takhle že vypadá tlustá holka?

Eva a její iluminátské gesto.
Zdroj: se souhlasem Ewy Farne
+ Dalších 6 fotografií

Zpěvačka Ewa Farna (28) prožila dost nepříjemné období, kdy všichni řešili jen její křivky. O tom pojednává i ve svých písních Boky jako skříň či Tělo, které vznikly jako reakce na útoky a posměšky směřované k její postavě. Ačkoli to vypadá, že zpěvačka vždy zůstávala nad věcí, přiznává, že jí lynčování dost zacloumalo s psychikou. Nyní ale všem lidem, kteří se na její konto bavili, vrátila úder. Na Instagramu zavzpomínala na rok 2014 a zveřejnila fotku z té doby. “Už tehdy se řešila velikost mého pozadí. Takhle vypadají tlusté holky?” klepe si na čelo.

Známá zpěvačka Ewa Farna odjakživa bojuje se svou postavou. Netají se tím a dokonce o tom s humorem sobě vlastním pojednává i ve svých písních - například má song s názvem Mám boky jako skříň nebo píseň z poslední desky Unami s názvem Tělo. Právě ty vznikly jako reakce na veškeré útoky a posměšky směřované k její osobě.

Ačkoli by to mohlo vypadat, že Ewa vždy zůstávala nad věcí a nic si z lynčování nedělala, na Instagramu nyní přiznala, že jí celé období dost zacloumalo s psychikou. “Tehdy se řešil můj zadek, že jsem abnormálně velká. Já bych si přála bejt zpátky v těch časech a takhle v uvozovkách velká být by mi vůbec nevadilo. Dost mi to zamíchalo v hlavě, chtě nechtě zacloumalo s psychikou, začala jsem to tehdy zahánět jídlem,” prozradila ve svém storíčku a zavzpomínala na rok 2014.

“Tak teď jsem se brutálně pobavila, narazila jsem na fotky z roku 2014. Už u jednoho článku tam tehdy byl titulek k řešení velikosti mého pozadí. Já jsem se podívala na tu fotku, kterou jsem fotila k tomu rozhovoru, podívali jsme se na to společně s mým mužem a oba jsme si řekli: Wow, damn, to je docela hot,” spustila. Zpětně ji dost rozhořčilo, že forma, kterou v tu dobu měla, byla prezentována jako "nadváha."

Ewa Farná: Takhle vypadají tlustý holky?

“Kdybych teďka vypadala takhle, tak jsem hodně spoko. Vůbec nechápu, jak někdo může mít takovou drzost a říkat holkám, že takhle vypadají tlustý holky,” odsoudila Ewa všechny, kteří ji lynčovali, a zveřejnila jmenovanou fotku.

“Já bych si přála být zpátky v těch časech a být takhle velká by mi vůbec nevadilo,” směje se. Dnes je zpěvačka maminkou dvou dětí a říká: "Jsem po dvou dětech. K takovýmu prej tlustýmu já bych se klidně s chutí vrátila."

Ewa Farna: Trend "body positive"

Nejhorší období, ve kterém Ewa Farna čelila největšímu nátlaku a urážlivým poznámkám na své tělo, bylo v době, kdy procházela pubertou. O to těžší pro ni bylo celou situaci uchopit.

Dnes by si to už nikdo nedovolil, stále více se šíří trend "body positive", pozitivní vnímání svého těla. Ať se jedná o kila navíc, strie nebo celulitidu, trend tkví v tom, že všechny tyto "nedostatky" může mít každý, je to normální jev a naprosto v pořádku. O tom se zpěvačka rozepsala na svém facebookovém účtu.

"Ach, kdyby tento trend vládl před několika lety, pravděpodobně bych se nedočkala takového lynčování, co jsem zažila za ta léta, když jsem se měnila z dívky v ženu,“ napsala v polštině.

Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy