Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ewa Farna to s retuší dost přepískla! Inspirovala se snad Monikou Marešovou?

Zdroj: instagram
+ Dalších 34 fotografií
GLOSA: Ewa Farna (25) se ještě donedávna vůbec nestyděla za svoji nadrozměrnost a vsázela hlavně na to, co umí nejlépe, a to je zpěv. Nedávno ale uveřejnila fotografii, kde je těch filtrů a všemožných úprav na první pohled trochu moc. Spekuluje se, zdali ji neinspirovala právě manželka moderátora Leoše Mareše Monika Koblížková Marešová, která je v této sféře odbornicí, ačkoli to nerada přiznává.

Ewa Farna (25) má nádherný hlas a to jí jen tak někdo nevezme. Je ale také známá tím, že v posledních letech nabrala na váze. Jak se sama v minulosti vyjádřila, je to hlavně tím, že kvůli své práci hodně cestuje a vystupuje v jeden den na několika místech. Právě z toho důvodu neměla čas dodržovat jídelníček a více méně se stravovala na benzínkách.

Kilogramům navíc moc nepřidávají ani outfity, do kterých ji občas navlékne její stylista. Jednou je za nádhernou divu a róba zakryje veškeré nedostatky, ale podruhé se Ewa z nepochopitelných důvodů objeví v latexovém overalu nebo kožené minisukni a vy si klepete na čelo s otázkou: „Proč, proboha?!“

Teď se ale Ewa ukázala fanouškům na sociálních sítích na fotografii, která je na první pohled z větší části upravená. Ewa na fotce nemá dvojitou bradu, kulatý obličej je pryč a dokonce má hladkou a sametovou tvář jako panenka. I když se fotografie tváří jako dost povedené selfíčko, je to naopak dobře vyretušované selfíčko!

V několika veřejných diskuzích si dokonce z Ewy lidé utahují a ptají se, jestli se náhodou neinspirovala Monikou Koblížkovou Marešovou, která v minulosti používala ve velké míře Photoshop a aplikaci FaceApp, kde si zdokonalovala instagramové fotky. Co myslíte vy?

Související články

Další články