Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Ewa Farna to má už za pár: Na Andělech připomínala kulaťoučkou makovou panenku!

+ Dalších 42 fotografií
ceny anděl
Ewa Farna (25) si se svým manželem Martinem Chobotem (29) vyrazila na předávání hudebních Cen Anděl i přesto, že je zpěvačka v pokročilém stádiu těhotenství. Ani jeden z nich nechtěl být středem pozornosti, takže na galavečer dorazili zadním vchodem a stejně tak se i vypařili. Oběma to ale neskutečně slušelo.

Velkým překvapením na udávání Cen Anděl byla Ewa Farna (25), která přišla v doprovodu svého manžela Martina Chobota. Zpěvačka je v pokročilém stádiu těhotenství, takže zvolila červené volné šaty, ve kterých vypadala jako maková panenka.

Ewa si z těhotenství nedělá příliš velkou hlavu. Nebojí se a stále koncertuje a chodí po společenských akcích. Na galavečer ale oba dva interpreti dorazili zadním vchodem a hned po předávání cen se zase vytratili.

Zpěvačka celou dobu sršela dobrou náladou a vtipkovala se všemi okolo. Podívejte se do galerie, jak to seklo nejenom nastávající mamince Ewě, ale také ostatním českým celebritám.

Mohlo by vás zajímat

Další články